Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hatásosan lefogyni?

Hogyan lehet hatásosan lefogyni?

Figyelt kérdés
Inkább a comb tájékról szeretnék leadni de nem tudom hogyan. Milyen diétákat ismertek amik hatásosak is? Sporttal hogyan lehetne fogyni hasról és combról? (tudom hogy csak a sport vagy csak a diéta nagyon ritkán használ)

2013. jún. 2. 18:41
 1/3 dieta ***** válasza:
Nem a diéta használ mivel bármilyen diétával hízni fogsz ha az elfogyasztott étellel több energiát juttatsz a szervezetedbe mint amit felhasznál.A sortra szintén igaz nem fogsz fogyni ha a sport hatásaként megnövekedett étvágyad kielégítésére a bevitt kalóriát is megnöveled. Fogyni egyértelműen a kalória deficit miatt fogsz .A szervezet nem ugyan akkor vonja ki az élelemből az energiát amikor a fizikai aktivitásod igényli .Ezért az átmeneti időszakban tárolja majd amikor szüksége van energiára felhasználja .Ha többet tárol mint amit felhasznál nőnek a kilók.
2013. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem van egy dietam, ami nagyon bevalt!Semmi cukor, semmi liszt, semmi huvelyes, se krumpli, se rizs, se gabona (teljes kiorlesu sem!), se teszta.Tulajdonkeppen, amit ehetsz, az a zoldseg, gyumolcs, hus es tejtermek.

En majus 2-an kezdtem el, es mostanaig 4 kg-ot hiztam (4 es fel het alatt) ugy, hogy meg nem kezdtem el sportolni mellette.Ugy gondoltam, hogy majd akkor kezdek melle mozogni, ha megall vagy lelassul a heti egy kilogramm fogyas, illetve ha elerem azt a sulyt, ami miatt elkezdtem (meg 5 kg), es ha kezdek visszaterni a bovitett etrendhez, akkor mindenkepp sportolni is fogok.Egyebkent a dieta elott is rendszeresen mozogtam, de megsem fogytam, mert rendesen ettem is.Szoval, kitartas, ezzel tutira fogysz, es ne felj, csak az elso par napban nehez megallni, de egyebkent nem veszes, hiszen nem ehezel, amibol szabad, abbol barmikor ehetsz!:)

2013. jún. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az elozo vagyok.Egy kis javitas: 4 kg-ot fogytam, nem hiztam...:)!
2013. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!