Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elméleti kérdés: a 90 napos...

Elméleti kérdés: a 90 napos diéta ugye kb. áll 3 szénhidrátnapból (mert a gyümi és a keményítő is az) + 1, az egyetlen értelmesebb fehérjenapból. Azt nem értem, hogy akkor mégis miért "fogysz" tőle? Legalábbis a súlyod csökken

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már jól el vagy hízva, akkor önmagában az, hogy rendszert viszel az étkezéseidbe, és nem eszek össze-vissza, amikor éppen eszedbe jut, segít annyira, hogy az elején beinduljon a fogyás valamennyire. (ami persze elég hamar meg is fog állni)
2013. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ja, és mielőtt valaki elkezdene szídni, nem, NEM csinálom, csak kíváncsiságból kérdezem :)

első, köszi a választ :)

2013. jún. 4. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is így látom.

Vagy van valami ismeretlen tényező, ha csak szénhidrátot eszel akkor máshogy működik a test.. nem biztos hogy mindent tudunk a test működéséről..


Az biztos, hogy az ilyen fogyás közelébe sem ér a normális fogyással, és nem lesz szép eredménye. Egészséges kinézetű, feszes testet még ha fogynak is vele (pl. kevesebbet is esznek) nem láttam még, hogy elértek volna.


Ezzel csak adnak egy pofont a sz.arnak én úgy látom.

2013. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is csináltam és 1,5 hónap alatt 12 kg -t fogytam.

Szóval előtte sok csipszet, kenyeret, sütit meg gyakorlatilag mindent összeettem. Elkezdtem ezt a diétát és ez rákényszerített hogy a sok sz.art hagyjam el. Mindennap ettem ezután gyümölcsöt, bekerült az étrendembe a főzelék és saláta félék. Lehet szidni ezt a diétát, hogy négy napból 3 nap szénhidrát, de a szénhidrátok között is különbség van. Nem mindegy hogy az ebédem zöldbab főzelék egy szelet kenyérrel, vagy végig eszem 3 fogást. Nekem azért volt ez szimpatikus mert nem vagyok egy túl nagy húsevő. Mindennap nem tudom megenni.

Szerintem azért használ ez a diéta, mert leállsz a nagy kajálásokkal, 3 tányér főtt kaja helyett elég lesz az egy is.A legtöbb diéta tiltja a kenyeret és a süteményt is ami helyes is, de ha valami túl sokáig tiltó listás egy idő után a szervezet hiányolja.Itt volt jó a szénhidrát nap hogy volt egy nap ahol mértékkel nem két pofára lehetett hagyományos "régi" fogyókúra előtti ételeket is enni.Ez a diéta nekem annyiban segített hogy rendszert vitt az étkezéseimbe. Nyilván le lehet fogyni ugyanígy más diétával vagy inkább mértéktartó, odafigyelő étkezéssel. És szerintem nem a szétválasztás miatt volt a fogyás, hanem a zabálások elhagyása miatt.

Én nem tartom annyira rossz diétának mint aminek ki van kiáltva, de nyilván össze lehet jó étrendeket állítani magunktól is.

2013. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 5. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!