Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon durva valóban lehet...

Ez nagyon durva valóban lehet ennyit fogyni ( képpel) 4 hét alatt?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 5. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem visszafelé kell nézni... hízni lehet ennyi idő alatt meg ugye a középső képen tök barna a csaj 4 héttel rá meg kifehéredett? :P
2013. jún. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
sztem a középső kép éjszaka készült,látszik a háttérben,hogy sötétben van,de gondolom be is van sötétítve. én nem kérdőjelezem meg a kép igazságtartalmát,csak érdkeelne hogy lehet ilyet elérni :D Hízni ennyit 1 hónap alatt sem lehet.
2013. jún. 5. 23:54
 3/12 anonim válasza:
70%

Hízni lehet ennyit egy hónap alatt, az biztos :D

Fogyni... Lehet, hogy az első kép előtt sokat evett, az utolsó előtt keveset. + egy apró optikai trükk, hogy az elsőnél közelebb áll a tükörnél, így az alapnál is nagyobbnak tűnik a hasa. Szóval ha így nézzük, akkor lehet szerintem :)

2013. jún. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ez közbe megszülte a gyermekét..:D
2013. jún. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Az elsőnél direkt kitolja a hasát és arra fókuszál. Beállítás kérdése.
2013. jún. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha nem tolja ki is krva jó eredmény én is akarom :D
2013. jún. 6. 00:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Én egyszer elértem hasonlót. Minden nap 2(!)óra aerob, a megfelelő tartományban; szigorúbbnál szigorúbb szálkásító diéta (értsd: csak natur csirkemell és párolt brokkoli)A kajaadagom: napi 5-6-szor 100gr csirkemell és 200 gr brokkoli. Ezen kívül semmi kaja, csak nagyon sok víz.

A látványos változás egyébként szerintem is a beállításoknak is köszönhető.

2013. jún. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4 hét alatt ilyen eredményt NEM LEHET elérni.
2013. jún. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem túl reális, viszont tényleg van valami abban, amit előttem írtak. Kitolt has, közel áll a tükörhöz, direkt a hasára közelít felülről fotóz, viszont a lábai majdnem ugyanolyan vékonyak, mint a 2. képen.
2013. jún. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A képes sorrendje forditott, és emellett a fényképezés módja is olyan, hogy az elsö képen kövérebbnek tünjön.


Szóval semmiképpen nem lehet 4 hét alatt ennyit FOGYNI, viszont HÍZNI igen.

2013. jún. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!