Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hónap alatt mennyire...

Két hónap alatt mennyire tudok ezzel látványos eredményt elérni?

Figyelt kérdés

Egy hete elkezdtem ismét normálisan mozogni és az étrendemen is változtattam.

Naponta háromszor eszek,de este hat után már semmit.Enni leginkább fehér húsokat,tojást és tejtermékeket szoktam.Nagyrészt elhagytam a fehér kenyeret és teljes kiörlésűt eszek inkább,de ha nincs itthon akkor a fehér kenyeret megcsinálom pirítósnak.Sok gyümölcsöt is fogyasztok mellé,de mivel a zöldségekkel hadi lábon állok,azokat megpróbálom multivitaminnal pótolni.Napi két liter vizet és/vagy teát megiszom mellé.

Heti ötször lejárok futni egy órát mivel most ráérek.Ehhez minden nap csinálok felülést,fekvőtámaszt,guggolást,hasprést,kitörést,lábemelést ami durván egy óra aztán még fél órát nyújtok.Ezt mindig reggel csinálom aztán délután még egy-két óra táncot iktattam be.

Most vagyok 158 centihez 65 kg ami főleg a hasamon és a combomon látszik meg.Lány vagyok fiús alkattal.Régen évekig úsztam és karatéztam,de ilyen állapotokkal nincs képem újra edzésre járni.

Ezeknek a fényében két hónap múlva mennyire várjak majd látványos változást?


(bocsi a hosszú kérdésért csak szerettem volna teljes képet adni,és ezt sem fogom abbahagyni az idő lejártával csak nem fogom ennyire szigorúan venni)


Megköszönném a válaszokat :)



2013. jún. 6. 16:16
1 2
 11/12 moosenstein ***** válasza:

Kosz a pontositast :D

Roviden es tomoren: a tej rossz.

A hasmeneses cselemmel ezt nem esik nehezemre elhinni. ;)

2013. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, én ki szoktam mondani. Ha a dohányzás/alkoholizálás rossz, akkor ez illik a tejivásra is.


Nyilván minden érem kétoldalú, valahol ez az egyetlen fehérjeforrás, ahogy valakinek az alkohol az egyetlen örömforrás.. de ezek szélsőséges esetek. Ma Magyarországon jobb volna tejivás nélkül.

2013. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!