Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék hatásosan...

Hogyan fogyhatnék hatásosan derékról 2-3 cm-t?

Figyelt kérdés
Másfél hónapig jártam futni heti 3x és néha hasizom gyakorlatokat is csináltam. Sikerült 68-ról 62-esre levinni a derékbőségemet.De most elhanyagoltam és 63,5 vagyok. Most 2 hét alatt szeretnék 61-re menni minél gyorsabban, de félek, hogy még vékonyabb leszek , mivel mellette diétázom is. 88-63-86 a méreteim és 171 cm-t vagyok. Ha napi 20 perc rubint Rékás hasizomgyakorlatot csinálok az jó? Mivel úgy hallottam, hogy ha izmosodik a has, akkor az összébb rántja a derekat.Most kezdtem a modellkedést és 2 hét múlva megyek az ügynökséghez, ezért lenne olyan fontos. Vagy esetleg egy hetes tojás diéta? Sürgős! Segítsetek!
2013. jún. 7. 23:00
 1/2 A kérdező kommentje:
57,8 kg voltam és most 55, 2 vagyok. Norbi update diétát alkalmaztam eddig.
2013. jún. 7. 23:03
 2/2 Archi^^ válasza:

Nincs olyan, hogy területi zsírégetés. Azt a tested dönti el, hogy honnan fogysz. Ha olyan "diétát" akarsz elkezdeni, amiben éhezned kell, csak rontasz a helyzeten. A tested túlélő üzemmódba kapcsol, és még jobban ragaszkodni fog a zsírraktárakhoz, helyette izmot éget el.

Túl sok hasizomgyakorlattól pedig nagyobb lesz a derékbőséged, hiszen az izmok növekednek, és a hasazás NEM éget zsírt.

Diétázz okosan és kardiózz sokat, az lesz megoldás.

2013. jún. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!