Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le hatásosan?

Hogy fogyjak le hatásosan?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér,sem túlsúlyos,mégsem vagyok magammal megelégedve. :( Minden hol van rajtam egy kis felesleg( comb,fenék,csípő!,has,kar stb!) 160 cm/ 58 kg :S Szeretnék a nyáron fogyni,de nemtudom,hogy kezdjek neki,hogy hatásos legyen. Az úgy jó,hogy kevesebbet eszem,cukor,csoki,édesség egyáltalán nem és naponta Bíró Icázok egy óra hosszát és biciglizek? (Futni sajnos nem tudok a térdem miatt) :/ Kb 5-7 kg szeretnék fogyni? az kb mennyi idő alatt menne le? sajnos kevés az akaratom a fogyózáshoz,hogy vegyek erőt magamon? 17/L
2013. jún. 6. 19:17
 1/4 ZsOcA88888 válasza:
A testsúlyod teljesen ideális, 5-7 kg rengeteg! Maximum 3-4et ajánlanék. Fontos a megfelelő étrend, kerüld a zsíros, cukros ételeket. A tésztát lehetőleg iktasd ki egy időre (a kenyeret ne, de annak sem kell túlzásba vinni a fogyasztását), egyél minden nap gyümölcsöt, zöldséget, és igyál legalább napi 2 liter folyadékot legjobb lenne a szénsavmentes ásványvíz. Este 6-7 után már ne egyél. Fontos, hogy attól még hogy fogyókúrázol enni kell, tehát az sem megoldás ha nem eszel egész nap! Emellett elengedhetetlen a mozgás is!
2013. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyetértek előzővel még annyit hogy ez a 6-7 utáni dolog hülyeség attol függ mikor fekszel le.. mert ha éjjelente sokáig fennt vagy éjfélig- egyig akkor ha hatkor eszel utoljára akkor mire lefekszem már nagyon éhes leszel... lefekvés előtt ugy 2-3 órával egyél utoljára szerintem
2013. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 eletmuvesz ***** válasza:

A BMI kalkulátor szerint ugyan ideális a testsúlyod, de nyilván van oka annak, hogy nem vagy elégedett magaddal. Ha te 5-7 kilot akarsz fogyni, akkor fogyj annyit, az még éppen belefér. Csak ne siettesd:) ez minimum 3 hónap kemény munkája lesz, de inkább többet szánj rá. Heti 0,5-1 kiló fogyás a maximum, ami elvárható egészséges fogyó idején. Cukor csoki édesség elhagyása pirospont, sok fehérhús, halak, zöldség, gyümölcs, teljes kiőrlésű gabonakészítmények, rizs, quinoa, hajdina, zab, olajos magvak, alacsony zsírtartalmú joghurtok és sajtok, kefír, zsírszegény túró, ez mind mehet. Cukor helyett életmódszerűen ritkábban mézet, általában steviát használj, vagy egyszerűen szokj le a túlédesített dolgokról. Csak példaként, én 2 éve nem használok cukrot, mézet csak nagyon ritkán, télen a teába. A tejeskávé pedig cukor nélkül mennyei, mindennek kijön a saját íze. Hasonló véleményen vagyok a sóval kapcsolatban is, ugyanis az megköti a vizet. Sót lehet használni, de módjával. Mindennek a saját, eredeti íze a legfinomabb:) Készételeket, konzervételeket lehetőség szerint ne nagyon, viszont minimum 1,5-2 liter vizet naponta. A mozgás rendben van, bár néha lehet változatosabb. Járj el úszni, futni, szép az idő:) viszont a biciklit k-val írjuk.

Hogy mi legyen a motiváció? Egy szebb, boldogabb jövő, esküszöm neked. Minden nap írj egy listát, hogy mi jót tettél és mi jót láttál és éreztél aznap. Ahogy elkezded figyelni magad, egyre hosszabb lesz a napi lista. Sok szerencsét, puszi: életművész

2013. jún. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 eletmuvesz ***** válasza:
Ja, igen, És napi ötszöri étkezés, az utolsó lefekvés előtt 2 órával:) NEM 6 előtt... azazt jelentené, ha mondjuk hajnali 2kor alszol el és délben kelsz, akkor 18 (!) órán keresztül éheztetted a szervezeted.
2013. jún. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!