Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kényszerevésből hogyan lehet...

Kényszerevésből hogyan lehet kigyógyulni?

Figyelt kérdés
AMikor nem az éhség miatt,hanem vmi belső kényszer a motiváció. Sose leszek már normális?:(
2013. jún. 12. 15:05
 1/1 missmalik001 válasza:

Szia!

Először is próbáld ezt az egészet nem ilyen keményen felfogni. Én is kényszerevő voltam és nagyon nagy elhatározás kellett,de sikerült "meggyógyulnom". Nem tudom,hogy neked esetleg volt-e ezelőtt valamilyen étkezési zavarod mert az is befolyásolja a gyógyulást ( nálam bulimia volt). Ha volt és diéták miatt jutottál oda ahol most vagy akkor felejts el mindent ami csak azzal kapcsolatos! Semmi kalóriaszámolgatás vagy akármi! Mostantól azt eszel amit csak szeretnél. Csokira fáj a fogad? Egyél! Nem baj ha nem csak egyet eszel lényeg,hogy később nem fogsz kiéhezni rá mert tudod,hogy akármikor megehetsz egyet. Mert mi emberek úgy vagyunk kitalálva,hogy az számunkra a legédesebb amit nem kaphatunk meg,mint itt például egy csokit. Egy idő után úgy is fogunk enni,sőt,sokkal többet mint amit eredetileg szeretnél. A másik legfontosabb,hogy semmiképp ne érezz bűntudatot egy korábban "tilos"-nak címkézett étel után. Nem! Miért kéne? Neked is járnak a finom ízek! Szóval ha semmit sem fogsz megvonni magadtól akkor egy idő után hozzászoksz és nem fogsz sóvárogni semmi után. Itt egy jó kis blog,mindent leír amit csak tudnod kell: [link]

Sok sikert!

2013. jún. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!