Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az ún 13napos diétával?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát gondolom ennyi idő kell hogy egyáltalán elinduljon a normális fogyás, jó ahhoz mondjuk sok, de alapból ne várj sokat tőle, koplalás szaga van (ami a mérlegnek fogyás) esetleg jön hozzá valami finom vízhajtó?
2013. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon keveset szabad csak enni. Éppen emiatt kérdezem, hogy kinek mi a tapasztalata, mert nem akarom magam hiába sanyargatni... :)
2013. jún. 18. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Azokat a ditétákat amikhez napok vannak hozzáadva messzire el kell kerülni , meg kell tanulni az egészséges táplálkozás alapjait , és olyan ételekből kell válogatni.

Meg még valamilyen jó kis sport és az úgy jó lesz.

2013. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Paleo étrendet javaslok.
2013. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak azért csináltam végig, mert kiváncsi voltam, én fogytam vele pár kilót, pedig nemigen volt miből. Ettől függetlenül mint hozzáértő, senkinek nem ajánlanám, mert tök egészségtelen, ráadásul az így, megvonással leadott kilók úgyis visszajönnek. Tehát ha gyorsan le kell valamiért adni (pl műtét) akkor ok, de egyébként inkább ne!
2013. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!