Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160 cm vagyok 63 kg és 15...

160 cm vagyok 63 kg és 15 éves, mennyit kéne fogynom és hogyan? Nagyon szeretnék leadni 5-6 kilót a nyáron.

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 12:40
 1/4 anonim válasza:
Fiatal vagy, így a torna az első. Futás, kardio vagy amihez kedved van. Figyelj az étkezésre, ne egyél fehér lisztes ételeket, valamint cukrot/cukrosat. Sok zöldség, gyümölcs, ilyenkor könnyen megoldható.
2013. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sportolj! Így a nyáron a legjobb a futás, biciklizés, úszás. :) Ezeket nem kell perze túlzásba vinni, nem kell megerőltetni magadat, olyan sokat nem is kell fogynod! Ha azt csinálod, mint én, akkor akár 1 hét alatt simán lefogyhatsz 4-5 kilót! Csak figyelj:

Fogyassz citromot! :) Nálam régi bevállt trükk, hogyha felmegy rám néhány kiló, akkor citromot eszem, de inkább iszom. Egy hét alatt lefogytam 5 kilót, úgy, hogy naponta fél liter citromot megittam! Csuda jó fogyasztószer, és egészséges is leszel tőle! Csak annyit kell tegyél, hogy minden reggelt egy pohár facsart citromlével kezded a napot. Fontos, hogy ne bolti citromlevet igyál, az nem jó! Ja, és higítsd fel vízzel, de ne nagyon, legyen jó citromos, akkor hat. Kb. fél óra múlva, hogy megittad a citromlevet, ehetsz is! Étkezések között igyál, ill. egyél citromot! És ne sanyargasd magad, egyél nyugodtan! Az egyik barátnőm 4 kilót fogyott 1 hét alatt, citrom fogyasztásával, miközben minden nap degeszre ette magát! Szóval a citrom az segít neked ebben! De mindenképpen rásegítesz a fogyásodra, ha sok-sok gyümölcsöt és zöldséget eszel mondjuk akár reggelire, vacsira. Ebédre ehetsz nehezebb kajákat is. Én ezen a héten 3 kilót fogytam, így, hogy reggelire/vacsira gyümölcsöt/zöldséget ettem, ebédre pedig rizseshúst ettem, és persze ittam a citromlevet! Ez tuti módszer! ;) Ha további kérdésed van, írj! :)

2013. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*persze :D
2013. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és ne rakj cukrot a citromlébe!
2013. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!