Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom attól,...

Lehet valami bajom attól, hogy napok óta csak gyümölcsöt eszem?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi van velem, de napok óta nem kívánok semmi normális ételt, undorom van tőlük, és csak a gyümölcsöt bírom megenni, de abból napi több kilót is. Lehet ettől valami bajom azon kívül, hogy így szinte csak szénhidrátot viszek be, és nem jutok fehérjéhez, zsírhoz? Nem fogok ettől meghízni?

2013. jún. 19. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Igen bonyolultat sikerült kérdezned.


Fura, de valószínűleg nem lesz bajod tőle. Elgazdálkodik ezzel is a szervezeted, és bizonyos okok miatt nem is kell hogy elkezdj hízni.


De valószínűleg jobb lenne visszaállni.

2013. jún. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudod, mi van veled? Majd én megmondom: a meleg, az :) én sem nagyon kívánok semmit sem, a jóóó hideg gyümölcs és a zöldtea, az jöhet.

Nem lesz bajod :) és nem fogsz +10 kilót felszedni emiatt, 1-2 meg kit érdekel ilyen kánikulában! :)

2013. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem kevés jobb dolgot tehetnél, mint hogy gyümölcsöt viszel be a szervezetednek. Egyél még zöldségeket mellé. A fehérje miatt meg nem aggódnék, erősen túl van misztifikálva a dolog.
2013. jún. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben sokan vannak ezzel így. Ilyenkor én is undorodom minden más kajától. Nem fogsz tőle meghízni.
2013. jún. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 R. Barna Péter válasza:
Ha gyümölcsön élsz egy ideig, attól semmi bajod nem lesz. Tisztító kúrának sem rossz. A növényi rostok kimondottan hasznosak a beleknek. A zöldségekben, gyümölcsökben lévő vitaminokra pedig kimondottan szükségünk van. A legjobb, ha nem vegyszerrel kezelt gyümölcsöt, zöldséget eszel.
2013. jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen hőségben mindig szinte csak gyümölcsöt eszek, mai adagom egy szépséges dinnye lesz. :D Nálam ez minden évben így van, sosem híztam még tőle, sőt fogyni szoktam.
2013. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ettől inkább fogyni fogsz. A meleg miatt van ez, én ugyanúgy nem kívánok semmit, de minden nyáron ez van, és minden nyáron fogyok 3-4 kg-t.
2013. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!