Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám karcsúsítani a...

-szandi9704- kérdése:

Hogyan tudnám karcsúsítani a combomat és hogy hogyan tudhatnák picit a hasamból lejebb adni? És ha napi rendszerességgel futok, felülés meg négykézlábra és a lábamat oldalra meg fel hajlítom ez használ? A futással a mellemből is lemegy?

Figyelt kérdés
Egyébként nem vagyok túl súlyos mások szerint, de én nem vagyok megelégedve magammal. Amúgy 155 cm vagyok és 54-55kg. Házi orvost is kérdeztem már hogy kellene e leadnom de azt mondja hogy pont jó vagyok
2013. jún. 20. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen NEM létezik, nincs helyi fogyás, ha fogysz, mindenhonnan fogysz...
2013. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Az egész táplálkozás kérdése. Futás, edzés miatt nem fogsz lefogyni, egyél kevesebb cukrot, lisztet (lehetőleg semennyit).
2013. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már a "tudhatnák"-nál tudtam, hogy idióta kérdés lesz...
2013. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként minden nő fejében hasonló kérdések vannak.


Miért. Mert gabonát esznek, cukros tejes kajákat össze-vissza zöldségek, hal, hús, tojás helyet.


És mert nem járnak el rendesen edzeni (harcművészet, crossfit, jóga, callanetics, konciterem).


Így persze hogy nem vagytok megelégedve az alakotokkal, egészségetekkel, PCOS-ok vagytok, több háj van rajtatok mint akarjátok.. minket férfiakat sem ez boldogít, de hát ti nem akartok változtatni ezen.. legalábbis tenni érte, ez van :)

2013. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!