Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kover vagyok?

Vivikeh12345 kérdése:

Szerintetek kover vagyok?

Figyelt kérdés

Lány vagyok , 12 éves , és tetszik egy fiu , de ő nem igazán viszonozza , és én kövérnek érzem magam , kb. 160 cm között vagyok , és 47-48 kg. között vagyok , szerintetek ez sok ??


ELŐRE IS KÖSZI ...!


2013. jún. 20. 15:48
 1/6 anonim válasza:
Ha képet küldesz privátban könnyebb lenne megmondani. Elég relatív.
2013. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az adataid alapján nem tűnsz kövérnek
2013. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A formád képen látszik nem számokon. Egyébként a kérdésed fiúra vonatkozó része ... ez nem a kinézeteden múlik.
2013. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem , igenis , sokat tesz a kinezet , kedves utolso valaszolo ... a tobbieknek meg koszi , szepen ^_^
2013. jún. 20. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Ha eddig nem érdekelted akkor ezután sem fogod. 12 évesen persze szép elképzelni hogy ez máshogy van.


Az egészségeddel elég lenne törődnöd. A kinézet valóban számít, ezért nézz ki egészségesen, egyél jól, kerüld a cukros-lisztes-tejes-tartósítószeres kajákat, eddz komolyan, tanulj önvédelmet. Legyél ügyes a suliban, és előbb-utóbb találsz olyat akinek te tetszel.

2013. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért köszi , főleg neked utolsó válaszoló !
2013. jún. 25. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!