Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy van-e még...

Honnan tudom, hogy van-e még mit fogyni vagy már látszani fog a tornák, sport eredménye?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hiába sportolok, tornázom stb, ha van rajtam zsír csak az alatt fog nőni az izom. Honnan tudom, hogy van-e még rajtam zsír? Tudom, hogy bután hangzik a kérdés, de én úgy érzem ennél többet nem kellene már fogynom, inkább erősödnöm kéne.. De mi van, ha még van rajtam zsír és nem lesz eredménye? Van valami kalkulátor ehhez, ahová az adatokat beütve kiírja, hogy mi a következő lépés?
2013. jún. 21. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne rajtad zsír meghalnál. Attól hogy van rajtad zsír ugyanúgy izmosodsz ,sőt a sport segíti a zsírégetést is. Tényleg bután hangzik a kérdés, mert a tested mindig az adott életmódhoz alkalmazkodik, ha sportos akarsz lenni és nem zsíros akkor sportolni kell meg jól kajálni.
2013. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!