Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves fiú hogyan tudna...

Zsákos Frodó000000 kérdése:

15 éves fiú hogyan tudna fogyni kb 2-3 kilót hasról és mellről?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok,terhelhető,szóval lehet keményíteni.Hasról illetve mellről szeretnék "minimális" hájat leadni.A 2-3 kilót azért mondom mert fogalmam sincs,hogy igazából mennyi de keveset sem akarok mondani.Az a helyzet,hogy ha most lehetek egy kicsit pofátlan,akkor azt mondom,hogy nagyon sok izom van a hasamon,de valamiért nem látszik meg teljesen.De gyakorlatilag 5-cm vastag a kocka ülve,de ugye ott a kis háj,ami miatt optikailag "nincs ott".A másik fő dolog pedig a mellizom lenne.Mellemen is sok izom van,de van ott egy kis zsír is és tudjátok...na.A nyár alatt szeretnék elérni jelentős izomfejlődést és egyben azt a kis zsír leadását.Ha esetleg van ennél jobb táma a topic megnyitására kérlek jelezzétek és átteszem.

2013. jún. 21. 23:59
 1/1 anonim válasza:
na én is hasonló cipőben járok, mint te. Ennyi idős vagyok csak 2 éve járok edzőterembe, és így megvan a megfelelő izommenyiség, csak mellé a zsír is, azonban az elmúlt fél évben 8 kilót fogytam ezekről a területekről is. A biciklizést és az úszást tudom ajánlani, ezek nagyon jók. De gyakorlatilag bármilyen mozgás megfelel, a lényeg hogy intenzíven csináld amit csinálsz (futás, bicikli, favágásxD) mert nincs olyan ,hogy én csak innen akarok fogyni és akkor csak ezzel a területtel foglalkozok. -nincs helyi zsírégetés, csak általános.
2013. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!