Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok 70kg-al....

15 éves vagyok 70kg-al. Sportosabban akarok kinézni. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, 175 cm és 70kg.

Le akarok fogyni (főleg hajról és combról) ezért

elkezdtem:-naponta 200-300 felülés

-5kg-os súlyzók

és nemsokára elkezdek futni.

Tudnátok étrendet és egyéb gyakorlatokat ajánlani?



2013. jún. 22. 11:19
 1/3 anonim válasza:
Ha nem utálod nagyon, hosszúujjasban és hosszúgatyában edz, ez segít többet fogyni egy-egy edzés alkalmával, ugyanis jobban izzadsz tőle. Ajánlom a femina.hu-t itt konkrét területekre találsz hatásos tornagyakorlatokat. És a futáshoz sok kitartást kívánok, az elején nehéz lesz, de ne hagyd abba, mert az minden testrészedet formálja, nagyon csini leszel :)
2013. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Természetesen az izzadás nem egyenlő a fogyással, és a femina.hu kategóriájú szennylapokat nem kellene olvasni, mert értelmes dolgot úgysem írnak. Hülyeségekre meg kinek van szüksége?


Kérdező, most elkezdesz edzeni. Ettől pár év múlva sportos leszel, nőni fog az erőd, állóképességed, jó. De amíg hájas vagy, addig ez nem biztos, hogy elég lesz neked.


Ha nem ennél cukros ételeket, sok-sok keményítőt (tészta, kenyér, rizs, krumpli, zab) akkor elkezdhetnél leadni a 70 kilódból, kevesebb zsír lenne a testeden, még egészséges és szálkás alkatot is elérnél idővel.

2013. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha hajról akarsz fogyni meny el fodrászhoz de szerintem az idegen légioban nincsenek kövérek :)
2013. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!