Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MOndanatok laktato nem hizlalo...

MOndanatok laktato nem hizlalo recepteket, leveseket, valoban nem hizlal a krumpli ha megfozzuk csak, van olyan kenyer ami nem annyira hizlal vagyis eheto ha fogyni akarunk (teljeskiorlesu kenyer? )?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

tök bugyuta a kérdés ,

-hisz nincsenek hízlaló ételek,nincsenek hízlaló kenyerek,stb,

-csak zabálás van ,és attól van a meghízás,

ha normális mennyiségeket eszel,akkor ehetsz bármit,mégsem fogsz elhízni,

2013. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A krumpli masszív keményítő (ami érdekes módon engem pl. egyáltalán nem laktat), én a biztonság kedvéért csak kivételesen alkalmazom pici mennyiségben (fogyni akarok, súlytartásnál kicsit engedékenyebb lennék, szembemenve a paleós hozzáállással. szeretem a krumplit). A GI és szaponin témához nem vagyok elég penge, de ha én a krumplit nem sormintának enném, akkor tuti lenne benne bő zsírban sütés, mert attól lesz finom, piros és valamivel laktatóbb. Ezzel nem segítettem sokat, ugye. Bocs.

Kenyeret nem eszem, csak magkenyeret/gofrit/szezámos sós sütit, azt se mindennap, csak olykor. Szuperek a jó arányú magkenyérfélék, én legalábbis szeretem őket, míg a normál kenyér ritkán ízlett, pedig elég nagy tapasztalatom van kenyérsütésben. De ha már búza, akkor tönköly, az a régebbi féle, alacsonyabb gluténtartalmú, ha jól emlékszem. Nem értek hozzá, én kihagytam azt a fázist, ahogy a teljes kiőrlésűeket is (még a fehérnél is kevésbé ízlettek, amúgy minden benne van, ami a fehérben, csak még pár dolog pluszban, az előnyeikkel s hátrányaikkal együtt).


Hmmm... Valamelyest laktató s szerintem teljesen normális étel a mai ebédem: sóskakrém (sóskafőzelék őrölt szezámos rántással, almával és áztatott kókuszreszelékkel összeturmixolva. a kókusz érdekes módon nem tett jót, csak almával jobban szeretem) zöldséges magfasírtokkal (zellerpüré, de mehet bele pluszban egy kis más zöldség is, most cukkinit reszeltem bele, őrölt lenmag, őrölt és egész szezám, tojás. ha túl vizes, szeret szétesni, de attól még jó. magok nélkül is működik, sok tojással, lágy lesz és törékeny, de ez van :)).

2013. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!