Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet csaki hasról fogyni?

Hogyan lehet csaki hasról fogyni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 174 cm, és 64 kilogramm, viszont a lábam, a combom, a fenekem, és az arcom alapján 10 kilóval kevesebbnek látszom. Ez így borzasztóan kellemetlen, szinte mindenhol kismamának néznek, és nagyon kellemetlen magyarázkodni... egészségesen étkezem, de nem tudom mit sportoljak, ami csak hasra jó. Tudtok segíteni?
2008. jún. 22. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, ami csak hasra jó. Aerob edzés kell neked, de az minden mást is formál (zsírégető ugyanis).
2008. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
felülés ,hasizom gyakorlatok!
2008. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
a felülés és hasizom gyakorlatok még inkább vastagítani fognak, ha a derék/has a kritikus testrészed...én nem csinálnám helyedben.
2008. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Felülés hasizmozás nem lesz jó. Aerob mozgás kell, súlyzos edzés kis súlyokkal nagy ismétlésszámban. Nuku rossz ch.
2008. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem eszel véletlenül túl sok olyan kaját, ami puffaszt?
2008. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem próbálj ki egy salaktalanító kúrát.
2008. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hastáncolni kezdtem és nőiesre híztam-tornáztam magam, a pocak nem a múlté, de jóval formásabb lettem, és jobban tetszem a pasiknak is.... 174 centis magassághoz a 64 kiló elvileg kevés, főleg ha a pocakodon jóval több van, de te tudod.
2008. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
49%

szia


salaktalanítés télleg segítene!!!


meg egy olyan edzés ahol nem a hosszú hasizmodra gyúrsz hanem a transzverzusra... nézz utána...ilyen a pilates, a balett ill modern táncok

ill én is tartok ilyen a ptőfi hídnál: Testtudatos-erősítés:

Az óra célja a teljes, de kiemelten a központi izomzat (has, hát, far), valamint a combizom erősítése és nyújtása, a koordinációs képességek fejlesztése, a testtartás javítása, a belső egyensúly megtalálása. Az ízületek helyes használata és a mélyizomzat megerősítésének eredményeként megelőzhetőek a sérülések, illetve a már meglévők helyreállíthatóak.

Az óra légzésgyakorlatokkal és a helyes tartás beállításával kezdődik. Ez után következik a bemelegítés, ahol felhasználva a modern táncosok tréningjeit egyszerű, követhető mozgássorokkal tónusba hozzuk és megnyújtjuk testünk minden izomcsoportját. Célzott erősítő gyakorlatokkal folytatjuk (aerobik és pilates alapokon). Az órát nyújtással, majd relaxálással fejezzük be..



pusz

2008. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Aerob dolgokat csináltam nagyon sokáig, táncoltam minden elképzelehető elég komoly szinten, de sajnos abba kellett hagynom, mert a gerincem nem bírta a több mint 12 évnyi sportot. A salaktalanítást kipróbálom, köszönöm az információt! A puffasztásos feltevésre olyan kérdésem lenne, hogy mi számít annak? Fehér dolgokat nem eszem (észrevettem, hogy gyorsabban fáradok másnap, ha eszek), gyors kajákat sem, üdítőket sem, főleg ásványvizes vagyok. Sertést, zsíros kajákat nem eszem (azért amiért fehér dolgokat sem).

A salaktalanítást illetően milyen módszert ajánlotok? Mert sokfélét hallani.

2008. jún. 24. 18:27
 10/13 A kérdező kommentje:
Jah, és köszönöm a kommenteket :D
2008. jún. 24. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!