Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azzal fogyok ha reggeli,...

Azzal fogyok ha reggeli, ebéd, vacsorára megeszek 1-1-1 zacskó jóreggelt! -et?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én is nagyon szeretem, meg a győri Zabfalatokat is de nem alkalmasak diétához. Már diétázom 4 napja és ott van a hűtőben a zabfalatok de hozzá sem érek. Helyette: főtt zabpehely, hús, felvágott, gyümölcsök, bio gyümölcslé, bio zöldséglé, 2 liter víz naponta, mozzarella light, főtt tojás, csirkemell, basmati rizs. Na, nagyjából ezeket eszem. Meg jegeskávé de csak úgy hogy lefőzöm a kávét, 1 deci 1.5% os tejet hozzá és hűtőben lehűtöm. Továbbá minden nap biciklizek fél órát a szabadban.
2013. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és mennyit fogytál? én 170 cm vagyok s 52 kg és 49 szeretnék lenni
2013. jún. 23. 11:29
 3/5 poiu ***** válasza:
Nem. Valódi ételt egyél (zöldség + hús).
2013. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Édességevéssel, persze hogy fogyhatsz. Csak olyan beteg, löttyedt leszel, hogy magadra sem akarsz majd nézni.
2013. jún. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1.vagyok: 4 nap alatt másfél kilót fogytam. Viszont nekem az elsődleges célom a méregtelenítés. Pár napot szeretnék úgy eltölteni hogy egyáltalán nem fogyasztok pékárut és cukrot. Az azért meglátszik az emberen, eltűnik a narancsbőr, feszesebb, szebb a bőr.
2013. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!