Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma húsleves van itthon. Ha...

Ma húsleves van itthon. Ha egésznap csak húslevet eszek és mellé húst zöldségekkel, nem hízok?

Figyelt kérdés
Tésztát nem.
2013. jún. 23. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

De, ilyen étrendtől is fogsz valamilyen mértékben hízni, ha nem mozogsz mellette eleget.


Tavaly óta sokat edzek -- biciklizés, futás, ugrókötél, tollaslabda, torna, úszás --, és ez első hónapokban olyan étvágyam támadt, mint egy anyatigrisnek, és mindenekfelett a húst kívántam nagyon. 3-4 hónap elteltével a szervezetem hozzászokott a plusz terheléshez, étvágyam is normálisra csökkent, most mindent, de tényleg mindent eszem, viszont leadtam 25 kilót.

2013. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egész nap csak eszel, meghízol, akármit is eszel.
2013. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon, nagyon valószínűtlen, hogy ettől hízz. Én fogynék tőle, az tuti.

Gondolom, Te se több kilót fogsz enni a húsból és/vagy jópár litert a húslevesből, anélkül pedig még a kalóriabevitel alapján se hízhatsz, ha normális az anyagcseréd, egyéb tényezőkről nem beszélve (én efféle dolgokból 2000 kalória alatt jóllakom egy egész napra, úgyhogy nem tudom, fölötte mi történne :)).

2013. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na mindegy én ezt eszek ma csak akkor is...
2013. jún. 23. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

Az igen jó kaja!


Hús és zöldségfélék az ember alapvető táplálékai, nem okoznak nagy inzulin szekréciót, nem kezd hájasodni tőle a testünk.. nem okoz rákot, metabolikus szindrómát, anyagcserezavarokat, autoimmun betegségeket. Azaz: normális, bármikor fogyasztható étel, és nem ilyen 'kajautánzat' amitől a lakosság nagy része lebetegszik idővel.

Jó étvágyat és egészségedre!

2013. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!