Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lenne hatásos a fogyásom...

Palacsintáskenyér kérdése:

Mi lenne hatásos a fogyásom érdekében, ami gyors is? A futás mennyire eredményes és mennyi idő az, amikor már látható az eredmény?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok és a a mérleg 71 és 75 kiló között mutatja a súlyomat (többször is rá álltam és mindig mást mutatott 71 és 75 között) és ugye ez sok, duci vagyok.
2013. jún. 25. 15:46
 1/2 Lipton. ***** válasza:
diétaaa! :D
2013. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én hetente átlagosan 6napot futottam,30-40perceket.emellett zöldség-gyümölcs-hús.nagyjából 2hónap alatt fogytam 9kilót(80kilóból),de a térdem nagyjából tönkre is tettem.

ha nagyon futni akarsz,akkor ne betonon tedd,és vegyél egy normális futócipőt.tudom javasolni a spinninget,ha van rá lehetőséged,vagy menj el úszni,görkori,bicikli.

amúgy átérzem a helyzeted,nekem is ezek nagyjából a paramétereim,és rámférne a fogyás.

2013. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!