Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le -10 kilót...

Hogyan fogyjak le -10 kilót még? Mit ajánlotok mennyit sportoljak mellette? Esetleg vmi jó diéta?

Figyelt kérdés
és csípőről a felesleg eltüntetése mivel tűnne el?:/ mi használ rá...nagyon utálom:(
2013. jún. 28. 19:01
 1/3 sport79 válasza:

A legfontosabb hogy a kajára figyelj oda.Ez annyit jelent hogy este már ne egyél zsíros,szénhidrát dús,cukros ételeket.

Koplalni sem szabad mert azzal teszed a legrosszabbat.A legjobb ha napi 5-ször étkezel,reggeli,ebéd,vacsora és a fő étkezések között egy alma,egy light joghurt,egy fehérje turmix.Heti 3 nap( 3×1 H) sportolás már jó lehet.Sok sikert és kitartást.

2013. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást!:)
2013. jún. 28. 19:27
 3/3 anonim válasza:

Szia! Én kaloriabazis.hu segítségével fogytam 10 kg-ot.

Regisztrálni kell megkell adni a pontos paramétereidet, és beálítod a célodat hogy mikorra (dátum alapján) szeretnél fogyni hány kg-ot és segít a kalóriák számolásával fejegyezheted hogy mikor mennyit ettél és kiadja autómatikusan hogy mennyi kalóriát vittél be a szervezetetbe. Azt is beírhatod hogy hány percet/órát sportoltál és mit és azt is kiadja hogy mennyi kalóriát égettél el. Számomra nagyon hasznos volt tényleg ezzel fogytam 10 kg-ot 2 hónap alatt . Csak ajánlani tudom. És a leghatékonyabb fogyókúrás módszer a kalóriaszámlálás. Mert ott tényleg tudod számolni hogy mennyit ettél és mennyit égetsz el sporttal. Remélem tudtam segíteni. :)

2013. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!