Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nő a femina...

Szerintetek nő a femina főszerkesztője?

Figyelt kérdés
Itt olvastam több kérdésben is ezt a mentás lósz@ros vizet..ezt komolyan beveszik ezen röhögök fél órája :D
2013. jún. 28. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos.. csak a nők tudnak ilyen zagyvaságokat kitalálni. Mellesleg én is nő vagyok, de sebaj :)
2013. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is nő vagyok de valóban a nők többsége olyan szinte s.egg hülye ,hogy el se hiszem:D
2013. jún. 28. 23:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nő akkor én nem szúrhatom le.. a világ rendje miatt: én nem leszúrok nőket hanem női önvédelemmel foglalkozom. pitsába.


Nem feltétlen nő. Az az oldal a reklámokból él, nem azért közölnek le hülye cikkeket mert egy buta szőke a főszerkesztő, hanem mert a hülyeségből és az erre vevő olvasókból élnek. Tehát lehet férfi is, muhaha.

2013. jún. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nekik miért üzlet ha elolvassák a sz@rjuk? Mert a reklám az igazi közölnivaló?
2013. jún. 29. 00:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Tuti,hogy nő. Vagy homoszexuális. Ezek a megfogalmazások,b@zmeg...

Egy kancsóba tölts két liter vizet, majd apríts bele egy körülbelül HÁROM (még ha gramm lenne,na de cenit...HOGYAN? vagy egyáltalán..MIÉRT?!) centiméteres, FRISS, megpucolt gyömbérdarabot.(a gyömbérnek nem tökmindegy,mennyire friss? vagy fonnyad,vagy nem) Vágj LEHELETVÉKONY szeletekre egy közepes méretű kígyóuborkát,és szeletelj fel vékonyan egy alaposan megmosott citromot is.(...)

Add az egészet a vízhez, 12(nem 11,nem 13,hanem 12!) darab friss mentalevéllel együtt, ÓVATOSAN keverd meg, majd tedd a kancsót a hűtőbe egy éjszakára, hogy a HATÓANYAGOK kioldódjanak, és az aromák összeérjenek. Másnap reggel kezdheted is a méregtelenítő kúrát.


Jó,köszi,nekem ennyi elemzés is betette a kaput. A biológiai hátteret meg már nem is említem,pedig ahhoz jobban értek,mint a magyarhoz..:D

2013. jún. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reklámok, igen. Mindig a reklámok az ilyen szennylapoknál.
2013. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!