Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most próbálok leszokni a...

Most próbálok leszokni a cigiről, mit tegyek, hogy ne hízzak meg?

Figyelt kérdés
Tudom, edzeni kell vagy vmi, de mit? Mi a leghatásosabb arra, hogy ne hízzak el. Így is akarok fogyni legalább 3 kilót, de hízni semmiféleképpen nem akarok.

2013. jún. 29. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fogyni úgy lehet, ha nem eszel.
2013. jún. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Leghatásosabb ha nem cukrozod meg minden ételedet. De jusson eszedbe, hogy a kenyérben is cukor van (azaz keményítő, de szinte ugyan az).
2013. jún. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pótcselekvésnek az evés helyett mást válassz.
2013. jún. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A cigi letevésénél azért híznak el az emberek,mert cigi helyett máshoz (ételhez) nyúlnak. Ez természetes,mivel berögzült az életmódba maga a "szertartás". Egyszerűen arra figyelj,mikor ennél unalomból/pótcselekvésből,és mikor vagy ténylegesen is éhes.
2013. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Óvakodj a törpétől! :)))

Kerüld a magas szénhidrát = ch tartalmú kajákat (kenyér és tésztafélék)

Felejtsd el az édes-habos sütiket, a boltban kapható nasikat, a mekis kajákat

Eszedbe se jusson a bolti rostos gyümölcslé, ill. üdítő, igyál tiszta vizet, vagy főzz teát, persze cukor nélkül

Gyümölcsöket is válogasd meg: a banánt, szőlőt, és egyéb édesebb fajta gyümölcsöket felejtsd el.

Valaki fogyózott, csodálkozott, hogy ha csak kukoricát eszik, més mégis hízik. (A disznót is azon hízlalják)


Természetesen naponta-kétnaponta valami intenzívebb testmozgás nem ártana: kerékpár, futás, gyaloglás, vagy konditermi edzés, ami lehetőséged van!

2013. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vőlegényem január óta nem dohányzik, előtt elég erősen ( napi másfél doboz) de még most is van olyan hogy úgy rágyújtana akkor irány a bolt és pisztácia. általában a kajához nyúlnak a cigi helyett, de magadat szoktatod rá arra a pótcselekvésre. ha mindenképp a kajába akarod fojtani a "bánatod" akkor válassz gyümit :)
2013. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy év alatt, saját ütemben (napi másfél doboz cigiről) szoktam le. Közben semmiféle nasizás, pótcselekvés nem volt, erre odafigyeltem. Mégis rámjött jónéhány plusz, mert arra nem figyeltem oda, hogy miket eszek, amikor eszek.

Nagyon-nagyon tévhit, hogy kizárólag a felvett pótcselekvés miatt híznak meg a dohányról leszokók. Szerintem a szervezet automatikus reagálása, hogy attól kezdve nem kell neki az újabb és újabb méreganyagokkal küzdenie. Ez maszek véleményem, nem szükséges ezzel egyetérteni!


Mostmár több mint egy éve nem gyújtottam rá és tudom, hogy nem is fogok!

Meg lehet csinálni, sok erő és kitartás kell hozzá!


Amikor nehéz percek vannak, gondold végig:

Te magad döntöttél úgy, hogy leszoksz. A döntésedet bármikor megváltoztathatod, ha akarod!

Valójában mit is akarsz? /Vagy rágyújtol, vagy iszol egy nagy pohár vizet!/

2013. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

A mérgek gyakran okoznak súlyvesztést.

A cigivel kevés, enyhe méreg kerül a testbe, nehezíti a hízást. Aztán bagó nélkül a hagyományos, cukros-lisztes-tejes étkezés elkezdi az igazi, elvárható hatását kifejteni. HÁJ ez van.

2013. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkélppen be akarom vezetni a heti 3-4x futást meg némi edzést. Remélem ahelyett, hogy feljönnek rám a kilók, inkább lemegy :D
2013. jún. 29. 10:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.. Pontosan ettől félek én is.. Sokat fogytam áttértem az egészséges étkezésre és most letenném a cigit, de annyira félek, hogy mindent elszúrok vele.. Én emelem azért a sporttal töltött idő mennyiségét, de erősen gondolkodom, hogy az első pár cigi mentes hónapban még a kaja mennyiséget is visszafogom picivel.. Eddig még nem vettem észre hogy pótcselekvésként kajához nyúlnék.. tegnap volt egy kis megingásom, hogy most nem bírom tovább és rágyújtok, de megittam egy bögre levendulás teát és megálltam..:)
2013. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!