Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Árt a bőrnek, ha edzéshez...

Árt a bőrnek, ha edzéshez befóliázom magam?

Figyelt kérdés
Régebben mindig vastagon befolpackozva kocogtam és szerintem jó is volt. "Pezsgett a vérem":). DE azt hallottam hogy egészségtelen. Igaz ez?
2008. jún. 23. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Írtó büdös lehetsz tőle és nem jó, hogy nem tud lélegezni és rendesen izzadni a bőröd. Vegyél inkább egy esődzsekit és egy un. esőnadrágot (utóbbi 6-8 ezer forint túraboltokban). Könnyen mosható, esőben hasznos és egyébként iszonyatosan meleg, mert nem jár át rajta a levegő. Mi ezt használjuk edzéseken. Ilyekor tud izzadni a bőröd rendesen, csak épp nem megy vele semmire :-)

Egyébként lehet, hogy fitness boltokban is lehet ilyen nylon ruhát kapni, ami ugyanúgy jó. Rádásul környezetbarátabb, mint a sok elszórt fólpakk (bár drágább is)

2008. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerinted működik??


Mit gondolsz, józan paraszti ésszel, tudom keveseknek van, talán Te kivétel vagy, szóval szerinted mit érsz el biológiailag azzal hogy elzárod a bőrőd hogy ne tudjon lélegezni, így lassítva az bőrön át történő anyagcserét??

A thermogenikus hatáshoz, hogy beinduljon a zsírégetés muszáj a meleg ez tény, de ahhoz meg nem kell fólia.

Szóval a gyakorlatban ez nem valósul meg.


Nem egészségtelen, de finoman fogalmazva szart se ér.

A Diéta, a súlyzós edzés és az aerob edzés, ezek kombinációi érnek, a többi nem!.


sok sikert


Krisz

2008. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!