Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét alatt mi a maximális...

3 hét alatt mi a maximális amennyit fogyhatok, de mondjuk nem ájulás és betegség a vége?

Figyelt kérdés
Tudom a heti max 2,5 kg, de mi az ami még belefér? Nem kellenek a kiselőadások arról, hogy ha többet akarok fogyni az egészségtelen, ismerem ezeket a szövegeket és tisztában vagyok vele. Csak akinek mondjuk sikerült többet 3 hét alatt, annak kíváncsi vagyok a "receptjére" és hogy hogyan érezte magát, volt-e valami baja? Nekem a kezdő súlyom 111 kg. Nem akarok 3 hét alatt 50 lenni :) De 7,5-nél egy kicsit többre gondotlam. Lehetséges?
2013. júl. 1. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

A heti max 2,5 kiló az úgy 1 kg.

Nagy kezdősúlyból sem megy le több háj, csak több víz és széklet ürül. Aki többet fogy, az vagy ezért fogy többet vagy mert nagy kalóriamegvonást használ és épül le a teste. Maga a zsírégetés nem lehet gyorsabb, heti 1 kg zsír az napi 0,143 kg zsír, ez mennyi triglicerdid egy nap.. amit el kell szállítani és felhasználni.. még ketogén állapotban sem lehet ennél igazán többet, pedig akkor zsírból képez a test ketontesteket, a szénhidrát anyagcsere pedig minimális.

2013. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást!
2013. júl. 1. 15:08
 3/9 dieta ***** válasza:

Egészséges a testsúly 1%-a ezt még az ember bőre is tudja követni.

Ezen az oldalon kiszámolhatod akár a fényevéssel elérhető maximumot is . Javaslom azt az időpontot ne próbáld gyakorlatban ellenőrizni ahol azt írja éhen haltál.

[link]

2013. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 poiu ***** válasza:
Heti 1 kg a javasolt. Heti 0,5 kg a reális.
2013. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3 és fél hete fogyókúrázom, 3 és fél kiló ment le.

De cserébe élvezem, nem akarom feladni, beépült az életembe. Két év alatt híztam 87-re, nem akarom 3 hét alatt ledobni. Abban bízom, hogy év vége felé már elég jó eredményem lesz.

2013. júl. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! :)
2013. júl. 4. 12:01
 7/9 anonim válasza:

a 3 hét alatt 7,5 nagyon jó, szerintem annál gyorsabb fogyásra nincs is szükség

nekem egyszer sikerült egy hét alatt 5 kg-t fogynom, hála a vírusos gyomorfertőzésnek...

2013. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Fényevés :DD Persze ne a karácsonyfa fényéből egyetek, mert az - sajnos - hizlal. Holdfény viszont szálkásít.
2013. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez a holdas ez kemény :D

No nem így terveztem :)

2013. júl. 5. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!