Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kell fogynom és kb....

Mennyit kell fogynom és kb. mennyi idő alatt lehetek ilyen? (kép)

Figyelt kérdés

Na sziasztok.

15 éves vagyok és fogyni szeretnék. Már leadtam egyszer 20 kilót és azóta tartom.

Most vagyok 167hez 81kg.

Tudom h nagyon sok... mennyit kéne fogynom h 'normális' alakom legyen?


mell 103

csípő 84

derék 110


[link]



Ilyet szeretnék --->


[link]


[link]


Ő 176 cm és 77 kg.



Köszi a válaszokat!

Adhattok tanácsot is aki már lefogyott...



2013. júl. 2. 19:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha most júliusban elkezded, tél elejére, év végére szerintem összejöhet.
2013. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát. Te és én ugyanolyan magasak vagyunk. Nem tudom... talán olyan 70 kg-osan nézhettem ki valahogy hasonlóan.

Az, hogy mennyi idő kell a 10-11 kg leadásához, az csak rajtad múlik.

2013. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
32%
Kezdj el sportolni. Én elkezdtem Rubint Rékázni, 2 héten belül fogytam 3 kg-ot (168 cm vagyok kb. és 69 kg voltam). Este 6 után ne nagyon egyél, csak ha muszáj. Mindent eszek, még zsírt, szalonnát, csokit és sütiket is. Persze nem eszek meg egy tálca sütit, de ha megkívánom, akkor eszek. Meg ha eszek, akkor nem eszem degeszre magam, csakhogy jóllakjak. Emellett zöldséget, gyümölcsöt fogyasztok két étkezés között. 17/L
2013. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
3. vagyok. Előbb ez lemaradt Szerintem 61-63 kg-mal jól néznél ki ilyen magassághoz. Én is annyi szeretnék lenni. Sok sikert és gratulálok az eddigi fogyásodhoz!
2013. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
Ez az este hat után nem evés hülyeség... Hacsak nem alszol már 8-kor és ezért nem akarod terhelni a pici gyomrod.
2013. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 azrengetegmogyoró ***** válasza:
100%

Csak én gondolom úgy, hogy a kérdező úgy néz ki mint az utolsó két képen az illető? :D

Szóval nyugi, az már megvan, a többit már leírták előttem. ;D

2013. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
52%

semmiképp se fogyókúrázz, csak táplálkozz egészségesen. Ebben az esetben nem nem áll fenn a jól ismert jo-jo efektus veszélye!


Reggelire szénhidrátban gazdag ételeket egyél: én joghurtot szoktam natur zabpehellye és évágok hozzá gyümölcsöket


Ebédre: leves és amit egyébként is ennél sok salival. heti max 4x egyél húst ebédre és ha húst eszel akkor csirkét vagy pulykát


vacsira: sok fehérje: zöldség vágjál bele pl. pulykasonkát és öntsél rá joghurtot


Ivás: kevés alkohol, és ha valamit iszol akkor az víz legyen


egy fontos, semmiképp se éhezzél, mert különben hajlamos lehetsz rá hogy napi többször ételért nyúlj


és mindenképpen sportolj, de ne erőltetetten, hanem találj magadnak olyan mozgást amit élvezel, így "játszva" lefogyhatsz. iratkozz be teniszezni, kosarazni, úszni vagy ilyesmi ahol csoportban mozoghatsz és nem unod meg mert mondjuk a társaságban jobban érzed magad.

2013. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Jókat írsz, utolsó, de azt nem értem, miért baj, ha 5× eszik. És ha így nem lesz éhes? Mert a fő étkezés között még tud kajákhoz nyúlni(tízórai,uzsonna).

Ha te teleeszed magad reggelinél, ebédnél, vacsoránál, meg lehet oldani 3 étkezéssel is, éhezés nélkül, de jobb kis adagokban sokszor enni, mert másrészt így jobb bevinni a tápanyagokat.

mondok egy példát:

én most tömegnövelő étrenden vagyok, muszáj legalább 2g/testsúlykilogramm fehérjét bevinnem egy nap. ha én most csak 3× étkeznék, ezt nem tudnám megoldani, mert egyszerre csak 20-25g fehérjét tudok hasznosítani. Ezért jó lebontani inkább sok-sok kicsi étkezésre, mint 2-3 nagyra. :)


de ez csak az én véleményem, elmondtam ennek is a módját csak ^^

2013. júl. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Ment a zöld mancs.



6. Áà nagyon messze vagyok tőle... Majd rakok fel én is ruha nélkülit és meglátod mennyire hájas vagyok...

2013. júl. 3. 16:49
 10/25 A kérdező kommentje:
Még várom a válaszokát.
2013. júl. 3. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!