Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kell fogynom és kb....

Mennyit kell fogynom és kb. mennyi idő alatt lehetek ilyen? (kép)

Figyelt kérdés

Na sziasztok.

15 éves vagyok és fogyni szeretnék. Már leadtam egyszer 20 kilót és azóta tartom.

Most vagyok 167hez 81kg.

Tudom h nagyon sok... mennyit kéne fogynom h 'normális' alakom legyen?


mell 103

csípő 84

derék 110


[link]



Ilyet szeretnék --->


[link]


[link]


Ő 176 cm és 77 kg.



Köszi a válaszokat!

Adhattok tanácsot is aki már lefogyott...



2013. júl. 2. 19:29
1 2 3
 11/25 anonim válasza:

azért tanácsoltam a napi 3x-i étkezést, mert ha többször eszik az ember akkor hajlamosabb többet enni a kelleténél.


De egyébként szerintem az egész egyéntől függ (ki mihez van szokva. Ezért szerintem próbáld meg a saját étrendedhez passzintani azt amit írtam.

Esetleg bekommentelhetnéd, hogy hogy jött össze az étrend alkalmazása!

Sok sikert és motivációt! :)

7. Kommentelő

2013. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! :))


Na itt vannak a képek....


[link]


[link]

2013. júl. 4. 19:14
 13/25 anonim ***** válasza:

Tényleg ne kezdj drasztikus diétába, nem kell éhezned:)

Én pár hónapja elkezdtem kevesebbet enni, többet mozogni. Sose szerettem sportolni és egészségügyi okokból tesiből is fel vagyok mentve. Én naponta háromszor eszek, mert közben nem éhezek meg. Az régi ebéd adagomnak a felét eszem, de nem hagyok ki semmit az étrendemből amit régen megettem. Ebéd után el megyek sétálni a környéken (persze nem csiga tempóban:D), közben zenét hallgatok, átgondolom a teendőimet. Elkezdtem tornázni is, ezzel formálódott az alakom. Most már 8 kiló ment le, de még sok van hátra.

Néha én is bűnözök egy kicsit, mondjuk a kelleténél több csokit majszolok, vagy hasonló, de aztán másnap ugyanúgy folytatom.

Sok sikert! :)

2013. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
61%

Ne az időn gondolkodj (tudom, 15 évesen nehéz nem mindent rögtön elérni, megkapni) hanem azon hogy nagyon kerüld el a cukros, lisztes és tejes kajákat, mert egy életre megkeseríted a dolgod fogyással, egészséggel kapcsolatban.


Sok zöldség és hús: le fogsz fogyni szépen.

2013. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 poiu ***** válasza:
43%
A normális alak fontos, az, hogy életben maradj még fontosabb. Semmi cukor, keményítő és élni fogsz.
2013. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
2013. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

A csipo es a derek meretet nem cserelted fel veletlenul?


Szerintem ne erd be annyival, amit a masodik kepen lehet latni. 4 kg- mot amugy 1 honap alatt siman elveszithetsz amennyiben kevesebbet eszel, es rendszeresen sportolsz.

2013. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Szoval kb 15 kg amit szerintem fogynod kene, amugy gratulalok az eddigiekhez, es ne add fel, nagyon jol haladsz! Tuzz ki most 5 kg minuszt, aztan ha azt elerted, megint 5 - ot es igy tovabb.
2013. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

17.

Jaaaj tényleg! :(



Ment a zöld kéz mindenkinek.

2013. aug. 22. 01:02
 20/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok a -20 kilóhoz:) Én is annyi idős vagyok mint te, 3-4 centivel alacsonyabb, és én is annyiról indultam amennyiről te először, bárén még csak -10-nél tartok:) Szóval hajráá, menni fog:)! (Szerintem kb. karácsonyra)
2013. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!