Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom hogy le fogtok ugatni...

Tudom hogy le fogtok ugatni de ha egy jo választ kapok már jo. Szóval 80 kiló vagyok?

Figyelt kérdés

Le szeretnék adni 20 kilót . Ezt ugy teszem hogy szedek hoodiát amitől ugyen nem eszek csak nagyon minimálisat . és heti 3 szor 1 órát a-erobicozom edzés mellett fehérje turmixozom . Hatásos lehet ez?



nem érdekel hogy tönkre teszem a szervezetem..LESZERETNÉK FOGYNI ÉS MÁSKÉPP NEM MEGY MÁR PRÓBÁLTAM.


2013. júl. 3. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha másképp nem megy már próbáltad, akkor az egész vagyonomat rá merném tenni, hogy FIX, HOGY VISSZA FOGOD HÍZNI, ha sikerül is leadni!


Miért?


Mert ahhoz, hogy meg tudd tartani, ÉLETMÓDVÁLTÁS kellene, nem pedig hülye fogyókúrák és fogyibogyók.


De csináld csak nyugodtan!

Ha meggondolnád magad, tégy fel új kérdést!

2013. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ÉS HA EZZEL ELÉREM HOGY az eddig elfogyasztott kaja negyedét egyem mert össze szűkül a gyomrom..nyilván nem szeretném örökre ezt csinálni.. és miután lement a kívánt kiló és össze szűkült a gyomrom nem eszek annyit akkor elvileg nem hízom vissza mindet még ha valamennyit igen is.
2013. júl. 3. 22:15
 3/15 anonim ***** válasza:

Az edzés és a fehérjeturmix nagyon jó ötlet. Amit szedsz, arról én még nem hallottam, de csodaszer NINCS.


Tényleg életmódváltás kell! Este pl. szendvics helyett egyél főtt húst, pácolt heringet, tojásrántottát vagy akár egy kis kolbászt valami olajban szegény salátával (ebből nagy mennyiség is mehet).

2013. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azt mondod másképp nem megy, már próbáltad.. Nos valóban nehéz úgy véghezvinni valamit, hogy nem értesz hozzá. Kijelenteni pedig egyszerűbb a kudarcot, mint megoldást találni rá. Az lett volna a helyes lépés, ha ezek után kellőképpen utána jártál volna a dolgoknak, mit és hogyan csinálj végre, hogy hatásos legyen. Ehelyett megint egy általad felépített módszerben keresed a megoldást, ami azonban ismét egyenes út a kudarchoz. Nem kell tönkre tenni a szervezetedet, ahhoz, hogy lefogyj. A cél ugyanis egyben egy egészséges, normális élet elérése kell, hogy legyen.
2013. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
utolsó ..tudom hogy .. kevesebbet kell ennem és többet mozognom és inkább fehérjét kell .. na és a mozgás is kardio legyen .. ezt csináltam és semmi változás... amit leirtam 3 hete csinálom és 4 kilóval vagyok kevesebb ..de alakomon én még nem veszem észre..
2013. júl. 3. 22:33
 6/15 anonim válasza:
Hány cm vagy?
2013. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
168
2013. júl. 3. 22:35
 8/15 anonim ***** válasza:

Ami összeszűkül, az ki is tud tágulni.


Tudatos váltás kell, a rossz szokások elhagyása, új ízek megismerése, fokozatos átállás valami jobbra.


Egyébként is a "nagyon minimális" nem vezet semmi jóra.

Ha a szervezet nem kapja meg a megfelelő mennyiségű (és minőségű) "üzemanyagot", akkor még jobban ragaszkodik a zsírraktárakhoz = magyarán ha keveset eszel, kevesebbet fogysz, mintha ÉSSZEL csinálnád.


A mozgás is: heti három aerobik?

Eddig hányszor emelted meg a hátsód hetente?


Ha egyszer sem, akkor miből gondolod, hogy bírni fogod a kiképzést főleg úgy, hogy energiád se lesz hozzá?


Többre mennél azzal, ha először csak sétálnál. Igen, sétálnál. Napi egy óra, minél tempósabban.

Ez bárkinek megy, téged se érne kudarc, kisebb az esély, hogy feladod a mozgást.


Olvass egy kicsit:

[link]

2013. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nagyon is sokszor emelem meg a fenekem... nem vagyok lusta .. egész nap teszek veszek gyalogolok a boltba és biciklizek a gyerekéret napi 2 szer ..ja és házimunkát is intenzíven végzem kertben tevékenykedem kapálok udvart takarítok stb..nem hagyom el magam sosem voltam az a féle.. ezért sem tudom mért nem megy le....érdkes dolog amugy hogy pld a combom és fenekem alapjában véve nem hájasak csak nagyok. nincs narancsbőröm sem egyedül a hasam amin van háj.. a karom sem hájas.nem log sehol..csak önmagában nagy darab..pld ha magamat látnám hátulról egy férfinak beillenék olyan hátam van..de nem hájas.. nyilán van rajtam ..de nem az a full lötyösős.. zsir..
2013. júl. 3. 22:41
 10/15 anonim ***** válasza:
Az összeszűkült gyomor teóriádat nyugodtan elvetheted. Az éhségérzet a gyomorban jelentkezik, de nem ott keletkezik. (Mellesleg nagyságrendekkel gyorsabban visszatágul, mint amilyen tempóban összeszűkült.)
2013. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!