Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A felüles vagy a futás hatásos...

A felüles vagy a futás hatásosabb az uszógumik ellen? Nekem nem kell, hogy izmos legyen a hasam, csak hogy lefogyjak

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 13:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
TáplálkozásHarcműves arra gondol, hogy a méhszalagok nem szeretik az olyan megpróbáltatásokat, mint a futás. Az intervallumos edzést viszont nem lehet csak úgy durrbele elkezdeni, mert szintén lesérülhetsz.
2013. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis futásba még nem hal bele senki, és meddő se lesz...
2013. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Csak ízületi sérült, mert aki egyszer fut, az aztán rendszeresen futni akar. Ez pedig már krónikus ártalmat okoz.


Sprintelni viszont minden ember tud, mert aki nem tudott elfutni, azokat már generációkkal ezelőtt megölték.


Ezért fér bele az edzésbe NÉMI sprint még nőknek is, de nem jó ez sem minden nap. Heti 1, a többi legyen csajos torja, gyógytorna és mondjuk gázspré használat. Emellé lehet ám rúgást gyakorolni és lépést, ami közben intenzív mozgás, de nem erőltet túl semmit.


De lezárom a vitát, aki akart az tanult már ennyiből is, aki nem annak meg mindegy. Meg persze nekem is.

2013. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Akkor ezt mondd el a testnevelés tanárnak is, nagyon hálás leszek.:P
2013. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
igazán kedves töled, hogy butáknak nevezel minket, nöket.....nem tudom mire alapozod ezt a kijeelentesedet....amugy meg szerintem nem árthat a futás egy nönek sem
2013. júl. 4. 20:48
 16/25 anonim ***** válasza:
14-es :D Ez tetszett :D
2013. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

14-es. Szívesen mondanám, ha értelme lenne. Legalább nő tesitanár?


Kérdező: vitatkozhatsz, cáfold meg ha tudod.

Nem nőgyűlölő vagyok, pont az ellenkezője. Nagyon tisztelem a női nemet, ezért rossz látni, hogy miket szerencsétlenkedtek. Komolyan a szívem megszakad sokszor (nyilván csak fura, érzelgősebb hangulataimba, szerencsére ilyen nincs sok) én úgy látlak titeket mint szülő az esetlen gyermeket. Szeretetből mondom hogy suták vagytok, amit lehet azt hidd el megpróbálom megtenni érteket.

De ez nem változik néhány év alatt, mire valami értelmes változás lesz, a köztudatból elkezd kimosódni a futkosós primitív edzésmódszer, a flabéloszos hülyéskedések.. ez valószínűleg egész életem munkássága lesz, hogy egy kis változás történjen, és ez a lakosság (női lakosság) egy kisebb részét már jó irányba segítse.


Nem kell optimizmus, nem kell túl sok jót várni. Az ember lusta és egyszerűséget keres, és a butaságra hajlamos. Amíg lesz fizikailag nem megterhelő és értelmesnek hazudott edzés (flabélos..) vagy fizikailag megterhelő DE szellemileg.. egyszerű edzés (futás) addig nagyon nagy tömegek epekedni fognak ezekért. Józan észt nélkülözve.


A véleményed, hogy nem árthat a futás egy nőnek, nem egészen ilyen miatt tartok valakit butának, emiatt csak laikusnak, szimplán tájékozatlannak tartalak. Nem ez a szakmád, érdeklődési területed, máshoz értesz nagyon jól. De világos előttem, hogy ehhez a kérdéshez nem :) De nem baj, én meg fogadjunk ahhoz nem értek amihez te igen!

2013. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Majd megtudjátok ti is, mi az az ízületi kopás meg a porckorongsérv.

Én is eszetlenül csináltam fiatal koromban a felüléseket meg futottam mint a félőrült. Most már azt is meggondolom, ha csak néhány százmétert kell gyalogolnom.


Értsétek meg, csak jót akarunk Nektek - nem a sportot sajnáljuk senkitől.

Nézzetek utána, mielőtt bármilyen sportot elkezdetek, hogy mennyi a haszna és milyen MARADANDÓ károkat okoz(hat) a szervezetben.

Ennyi.

:-)

2013. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

14-es vagyok.


Az enyém pont nem nő, de tanít ott olyan is.

Esetleg akkor alkalmazhatsz erősebb rábeszélést is, ha úgy kényelmes.

Előre köszönöm, ízületeim indítványozni fogják szenté avatásodat.

2013. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Milyen suliba jársz (hova, melyik) ?


Nem hiszem hogy az erőszak hosszú távon eredményekkel járna, és sajnos az észérvek sem hatnak mindenkire. Ilyen esetben azt hinné az ember hogy aki hülye azt le kell ütni, de kapnátok helyette egy rosszabbat. Ezért durvább módszerek mindig fölöslegesek.

2013. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!