Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok olyan masszirozo gepet...

Tudtok olyan masszirozo gepet ami narancsborre es zsiregetesre is jo?

Figyelt kérdés
Hallodtam,hogy van olyan masszirozo gep ami narancsbor ellen van es zsiregeto, a nevet azt nem tudom...:/

2013. júl. 6. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elárulok valamit: attól, hogy masszíroznak, nem fogsz lefogyni. Attól fogysz le, ha mozogsz...
2013. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Van olyan masszazs ami be inditja a fogyast!
2013. júl. 6. 22:29
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem, nincs olyan masszázs, az csak reklámszöveg...
2013. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem, nincs. És ezt 50 éven át lehetne folytatni

van - nincs - van - nincs. ÁLLJ.


Miért lenne? A fogyás biokémiai folyamatok összessége, erre legnagyobb hatást az inzulin/glukagonszint gyakorolja, ami táplálkozással függ össze. Hogy a fészkes fenébe jönne ide a masszázs, külső tényező?

2013. júl. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Itt most nem a masszazs erdekel! Csak annyit kertem,hogy vki aki tud olyan gepet az szoljon es,hogy hol lehet olyat kapni! Ennyi! :D

Nem kell rokton fel kapni a vizet!

2013. júl. 7. 02:28
 6/16 anonim ***** válasza:

Mi egy pillanatig sem kapjuk fel a vizet.


Csak leírjuk neked, hogy a zsíranyagcseréd külső folyamat. Amíg cukrot és tejet eszel, keményítőt addig magas lesz az inzulinszinted, és lassítod a zsírégetésedet. Ha nem eszed ezeket mert mondjuk zöldséget eszel, akkor a glukagon szinted lesz magasabb, és több zsírt fogsz égetni.


MINDENTŐL függetlenül. Azért jót tesz a mozgás közben.

2013. júl. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kerulok minden olyan kajat ami hizlal, csak zoldsegeket gyumolcsoket meg egyeb eteleket szoktam enni ami nem hizlal.

Sportolni nem mindig van idom,de igyekszem legalabb hetente 3-szor..

Koszonom a valaszokat!

2013. júl. 7. 13:24
 8/16 anonim válasza:
Gépet nem tudok. De!!! Mozgás és helyes táplálkozás mellett a csípős paprikaolaj segítség. Nekem bevált narancsbőrre. Szőlőmag olajjal keverem, azzal kenem be a kritikus részeket.
2013. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nincs helyi zsírégetés, fogyás. De ha valami valakinek bejön, ki kell próbálni.


A narancsbőr helyi anyagcserezavar (nyilván egész testet is érintő) helyi vérkeringést lehet élénkíteni (előző válaszoló válasza, masszázs) egész testben a pangó nedvesség csökkentése: csípős ételek, búza-tej nedvesítő anyagok ->felejtős.

Fogyáshoz a cukrot, más gabonákat is el köllene hagyni.


A sok nyers zöldség, gyümölcs is nedvesít. Nem kell nyersen enni mindent!


Mi hizlal, mi nem hizlal. Erről igencsak sok nézet létezik. Legegyszerűbb lenne a glikémiás indexből ÉS az inzulin indexből kiindulni, ez a kettő EGYÜTT elég jó mutató. Az inzulinhatás fontosabb.

2013. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hat en nem tudom,...:/

Nekem nem olyan sulyos csak egy kicsit latszik a narancsbor...Mindenesetre maradaok az egeszseges taplalkozasnal ameddig tudok,mert mar nagyon elegem van a dietabol, meg a sportnal...

2013. júl. 7. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!