Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok olyan masszirozo gepet...

Tudtok olyan masszirozo gepet ami narancsborre es zsiregetesre is jo?

Figyelt kérdés
Hallodtam,hogy van olyan masszirozo gep ami narancsbor ellen van es zsiregeto, a nevet azt nem tudom...:/

2013. júl. 6. 22:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Maradok**
2013. júl. 7. 20:41
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is megelégeltem a diétát, ismerős.


Kipróbálhatsz egyébként bármit (hátha segít) de általában okkal és jó szándékkal írjuk, hogy elsődlegesen nem külső szerekre kellene hagyatkozni, mert nem fognak működni. Te nem külső szerekre hagyatkozol, egy masszázs és egy jó csípős masszázsolaj pedig nem árthat..

2013. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Azt olvastam,hogy ha nincs jelentosebb test sulyom akkor be szerezhetek egy olyan gepet ami egeti a zsirt es izmosit

ha nincs kedvem az edzeshez...:/

Meg probalom akkor a csipos masszazst!

2013. júl. 7. 22:15
 14/16 anonim ***** válasza:

A csípős olaj és a masszázs működési elve: a vérkeringés serkentése.


A gépé mi is lenne? Mert ilyen erős állításokat általában kamu átverésekre mondanak, amik nem éppen olcsók. Persze, izmosít.. Nehogy elhiggy ilyeneket. A masszázst azért lehet kipróbálni, mert nem drága, ennyi. Nem bukhatsz szinte semmit, max nem jön be.


De most kiadsz 10-20 rugót egy gépért, az több heti normális (húsok, zöldségek, gyümölcsök) kaja ára..

2013. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Igaz!

Egyszoval maradok a dietanal es a sportnal!

2013. júl. 8. 20:35
 16/16 anonim válasza:

Szia!

Megkérdezhetem, végül mi vàlt be neked? Elmúlt valamennyire a narancsbőr?

2023. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!