Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akármennyi gyümölcsöt lehet...

Akármennyi gyümölcsöt lehet enni fogyókúra közben?

Figyelt kérdés
Gondolok itt barackra,dinnyére,málnára.Akármennyit meg lehet belőlük enni?
2013. júl. 7. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nem,mert néhány gyümölcsnek magas a cukor és kalória tartalma. de pl a görögdinnye nagyrészt vízből áll-ughyogy abból pl. ehetsz többet.
2013. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alma, körte, barack mehet a délelőtt folyamán :)

Figyeld meg, a "berry-k", és a piros színű gyümölcsök (málna, eper, ribizli, szeder) sokkal kevesebb szénhidrátot tartalmaznak, és finomak, ezekből pár szem "csalásként" még délután is mehet ;)

2013. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze nem sokat :D mértékkel lehet fogyókúra közben enni :)
2013. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább kajálj be gyümölcsből, mintsem sütiből és csokiból zabálsz be!

Sokan dobálóznak a a magas cukortartalommal és a kalóriatartalommal, de könyörgöm, ez csak gyümölcs! Ne féljünk már mindenféle kajától! Sokan annyira szigorú szabályok szerint élnek, hogy már a zöldségek kalóriáját is számolgatják, szerintem nem kell ennyire lesüllyedni. Le lehet fogyni görcsölés nélkül is! És szerintem remek alternatíva édességek helyett, mert édes íze van, így nem csak az uncsi zöldségeket rágcsálod, hanem valami finom ízt is ehetsz. Ez fel tudja dobni az embert.

Én napi 10 adag zöldséget-gyümölcsöt ajánlanék, ebből minimum a fele legyen zöldség, a többi lehet gyümi! :)

2013. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!