Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » OMG diéta? Vélemény, tapasztal...

OMG diéta? Vélemény, tapasztalat? Kihagyni a reggelit?

Figyelt kérdés

Most olvastam róla, de a reggelis dologgal kapcsolatban szkeptikus vagyok.

Kihagyni a reggelit, aztán hidegvizes fürdő, edzés és még 3 óráig semmi étel? Mit gondoltok erről?


2013. júl. 7. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt a reggeli kihagyást nem ajánlom. Azt mondják, ha kihagyod a reggelit, duplán bepótolod a nap második felében, pedig akkor már lightos kajákat kéne enni(gyümi, zöldség). ha hozzá vagy szokva hogy nem reggelizel, akkor oké. Amúgy a hidegvizes fürdőnek nem értem mi köze a fogyáshoz, az edzés meg mehet bármikor a nap folyamán szerintem...
2013. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A reggeli kihagyással nincs gond, csak avval hogy utána sem javasol étkezést, pedig legalább gyümölcs ajánlott lenne mozgás után.

A legtöbb ember akkor kíván sok ételt a nap folyamán, ha jól bereggelizik. Délelőtt könnyebb ételek javasoltak mint pl kása, vagy gyümölcsök, saláták stb. Amúgy meg vannak személyenként eltérő dolgok, hogy esetenként más válik be.

2013. júl. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
A reggeli kihagyása növeli az inzulin érzékenységet, lehet ezzel törődni, de figyelmen kívül is lehet hagyni. Ha nem reggelizik valaki, akkor egész éjjel + a délelőtti órákban folyik a 'zsírégetés'. Ha eszik akkor vált a szervezet, de ez nem gond, a fogyás kulcsa nem a reggeli elhagyás, hanem a normális élelmiszerek fogyasztása. Hogy normális ételeket eszik-e reggel az ember meghagynám életmódfüggőnek. Valaki nem kíván reggelit: nem baj.
2013. júl. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Olvasd el a könyvet, aztán döntsd el, hogy meg akarod-e csinálni. Mindent elmagyaráz benne, főképp a miértjét.
2013. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Olvasd el a könyvet szerintem is,mert amiket a neten írnak róla az baromság.Nem ír olyat,hogy kávézni kell evés helyett,meg hogy igyunk colát..A neten ilyen baromságokat találtam.Szerintem nagyon logikus és nem betarthatatlan diéta,pedig en nagyon kritikus vagyok a diétákkal.

Engedélyezi a gyümölcsöt,csak nem szabad túlzásba vinni,es napi háromszori étkezést ír elő,ami nem hülyeség.

A reggeli elhagyása sem az.Egy évig csináltam,hogy csak délben kezdtem el enni (akkor nem a könyv hatására) ,aztan elkezdtem reggelizni,mert mindenki erről győzködött..Azóta felszaladt rám 3 kiló.

2014. jan. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

-.-

Igen mivel vannak benne jó tanácsok, utolsó, de ne vegyél minden egyes szót készpénznek. Informálódj többet.

Az biztos hogy nem jó ha valaki edzés előtt órákig sem esik semmit, meg még utána sem 3 óráig.

Ésszerűtlent.

2014. jan. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
eszik*
2014. jan. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tehát inkább inkább evvel legyél szkpetikus, a reggeli kihagyásával nincs gond, sőt; de az hogy edzés előtt és után is kerülni a kaját órákig? Az izomhalál lenne.
2014. jan. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nem veszem keszpenznek,de logikusan megmagyarazza a dolgokat. Sport utan lehet enni,csak negyed-fel orat kell varni.

Nekem szimpatikus,mert nem löki a paleos hus zabalast,meg nem probal lebeszelni sem rola. Nem tilt semmi etelt,csak figyelni kell a szenhidrat bevitelt, es tiltja az etkezesek közt a nassolast.

Nyilvan nem ez a tökeletes dieta, mert olyan nincsen, de hozzam eddig ez all a legközelebb. Tudok ennel gyorsabban is fogyni,csak akkor vizet meg izmot vesztek altalaban, es hiaba a BMI-m alacsony, meztelenül ugy nezek ki,mint aki szet akar folyni kb,pedig 3 éve hosszutav futok...

Bocs az offolasert,3 napja kezdtem,majd irok tapasztalatokat

2014. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na jó de a 80/10/10 sem parancsol hús zabálást. Sőt az még logikusabb. Olvass bele a könyvbe, én nem vagyok 80/10/10-es, de azért értelmesebb tanácsokat ad és orvosi szempontból alátámasztva.


Ettől függetlenül, az a legjobb ha valaki minél többször eszik és minél kevesebbet. Nassolás kihagyás szintén izomhalál lenne.

A Chox az jó nasinak.

2014. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!