Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta megcsinálok 2x50...

Naponta megcsinálok 2x50 felülést,30 gugolást,2x10 fekvőtámaszt. Ettől izmosodhatok/fogyhatok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 21:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az edzést vagy az evést?


Az evésről 2 hosszú választ is kaptál, az 5. az én válaszom. Meg lehet fogadni, ha nem érzed szimpatikusnak vagy valamiért nem fogadnád meg, akkor más választ is kaptál.


Vagy edzésre gondolsz hogy csináld?

2013. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány? Hány kiló vagy? Milyen magas vagy? Mennyire jó az állóképességed? :)
2013. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen edzésre gondoltam.. 16 éves vagyok. 186 cm magas.. 80 kg vagyok.. :D
2013. júl. 10. 21:04
 14/16 anonim válasza:

12. vagyok.

Első és legfontosabb, hogy elszánd magad erre az egészre, és hogy ne add fel. Ha fogyni is szeretnél, célszerű a futást is beiktatni. Nem tudom, mennyire vagy jó állóképességű, de ha te most pl. 1 km-nél nem tudsz többet futni, akkor fuss egy km-t, és fokozatosan növeld. Olyan 3-4 km az ideális lenne. Még mindig jobb így, mintha rögtön naggyal kezdesz és egy hét múlva feladod. De kitartásra szükség lesz! Ha este szeretnél futni, akkor úgy csináld, hogy előtte-utána beosztod a felülést, fekvőtámaszt stb. Fekvőtámaszból mehet több is, egy alkalommal min. 20-at csinálj meg.:) Persze, ha úszni szeretnél vagy bármilyen más zsírégető mozgást (ahogy már azt előttem is leírták), rendben van.:)

Ezenkívül a kajára figyelj még, minél kevesebb szénhidrátot fogyassz, egyél sok gyümölcsöt-zöldséget, sok rostos dolgot, hogy feldobja az anyagcseréd, meg a szokásos dolgokra figyelj, Google-ben millió ilyen cikket találsz.

Sok szerencsét és kitartást!:)

2013. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :-)
2013. júl. 11. 20:54
 16/16 anonim ***** válasza:

Nőknek:


1. önvédelmi edzés erősítéssel (alakformálással)

2. Jóga, Qigong, Taichi, Pilates, Callanetics

3. otthoni erősítés, edzőtermi edzés, Crossfit, TRX

2013. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!