Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakom,...

Szerintetek milyen az alakom, hány kg vagyok és még mennyit kéne fogynom? (kép)

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 10. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nincs rossz alakod. Kg-hoz tudni kéne a magasságod is, mert nem mindegy, hogy 160 vagy 180 centi vagy. :)

Én azt mondanám, hogy 5 és 10 kiló között, ahogy te érzed, és ahogy változik a tested. Inkább kinézetre/centire csináld, ne kilóra, mert az nem mindig megbízható. :)

2013. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Az alakod elég szép.Ca. 70-75 kg lehetsz. Egy 10est ledobjatnál.
2013. júl. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
szia én tudnék neked egy jó fogyási módszert ajánlani üzenetbe ha szeretnéd:)
2013. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Szerintem pedig elég egy 5kg-t ledobnod és utána ráálni az izmosításra, feszesítésre! De tényleg tudni kéne, hogy hány centi vagy!
2013. júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem edzetlen az alakod, szép-szép mert nőies és fiatal vagy, és ha így folytatod nagyon szét fogsz csúszni.

50-80 kg közé tippelnélek.

Annyit kéne fogynod, hogy lemenjen az a hájmennyiség ami a cukorevés miatt van rajtad (bővebben kifejtve: ami a cukor és keményítő és tejtermékevés miatt).


És edzeni kéne, nem kicsit keményen.

2013. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy nagyon jó alakod lenne ha megfelelően figyelnél rá, ez hozzá tartozik az igazsághoz.
2013. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
166 cm magas vagyok
2013. júl. 10. 11:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Tipikus korte alkat vagy, szerintem olyan 63-65 kilo lehetsz, 5 kg korul kellene fogynod es utana sokat tornazni, csipore, hasra, combra es akkor teljesen rendben leszel.
2013. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Még hogy ő körte! Véletlenül sem!


A körte jellemzője: kicsi váll, kicsi mell és ehhez képest széles csípő, erős combok.


A kérdezőnek kb. C-s melle van, a vállvonala pedig túlnyúlik a csípőjén.

A dereka hangsúlyos, így az alma is kizárva.

Mindent összevetve, a homokórához áll a legközelebb.


Kb. 66 kg lehet.

Én 5 kilót mondanék, hogy annyit adj le.

A lábad combközéptől lefele nagyon vékony. Sok-sok guggolást, kitörést javaslok a "zsírégető" edzések (intervallum, kocogás) mellett.

2013. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Női szemmel: Szerintem nem kell fogynod! Inkább azért kéne rendszeresen mozogni, tornázni, hogy kicsit feszesebb legyen mindenhol a tested.
2013. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!