Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha minden gondolato...

Mit tegyek ha minden gondolatom a fogyás körül forog?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve, hogy lefogytam 10 kilót de azóta már vissza szedtem többet is. Most 160 cm/ 55 kg vagyok. Minden nap eltervezem, hogy újból le fogok fogyni, de nem megy. És ha nem fogyózok egy nap akkor várom hogy elteljen már az a nap, hogy következő napon elkezdhessem...mert különben feleslegesnek érzem hogy vagyok. És tudom hogy igazából nem vagyok kövér, vagy nagyon kövér de mégis....így nem szeretek se utcára menni, se sehova ahol látnak. De már elegem van az egészből..hogy egyfolytában erről szól nekem minden már magamat idegesítem:D...és tudom hogy ez elég beteges..de mit csináljak hogy ez változzon??


16/L



2013. júl. 10. 12:33
 1/9 Lipton. ***** válasza:
56%
Hát akkor kezdjél el fogyózni
2013. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hm az az örökös ördögi körforgás na jó majd holnap fogyózóm edzek tornázom nem eszek koplalok aztán 2nap múlva meg hányásig eszem magam majd folyt. köv... én ugyan ezt csináltam annak idején mint te csak én 165 cm voltam és 50kg... aztán lettem 2év alatt 67kg és a tesi tanár azt csinálta velünk hogy akinek nem volt torna felszerelése annak egy órán 200gugolást kellet csinálni (dupla tesink volt)cserébe nem kaptunk 1-est a bukás elkerülése miatt... így csak csináltuk a gugolásokat évközbe néha néha, aztán év vége felé utolsó hetekben rendszeresen a tanár nem akadt ki mivel azt mondta javunkra válik csak büdösek leszünk egész nap... hát a végére úgy hozzászoktam, hogy nyári szünetben napi 2szer elkezdetem otthon is gugolásokat csinálni és fokozatosan terhelni magam női fekvő támasz 4ütemü felülés...a végeredmény az lett hogy fogytam 2honap alatt 10kg-t és olyan formás vádlim és karom lett hogy az osztálytársaim (fiuk) elbújhattak mellettem azóta is edzek bár már figyelek az étrendre is és edző teremben edzek... heti 2szer:)ugy hogy foglald le magad te is és ha annyira szeretnél fogyj de csak 5kg okosan!
2013. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem megy? Vagy mi nem megy?


Pesten tartok ma önvédelmi edzést, lehet jönni. Holnap (merthogy szerda kivételével minden hétköznap) wudang kungfu és női önvédelmi edzés (google). Más városban is vannak jó edzések.


Hús a piacon, zöldség szintén? Mi a probléma?


Gondolom lusta vagy tenni, normális kaját enni és edzeni. Akkor viszont ne legyél lusta a testedet elfogadni olyannak amilyen.

2013. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 160 cm-hez nem olyan sok az 55 kg, persze nyilván ez a testalkattól is függ. Inkább azért mozogj és egyél rendszeresen, hogy egészséges legyél, ne a fogyáson görcsölj. És közben gondolkozz el, hogy mi zavar ennyire. Lehet, hogy nem is a kilók? Lehet, hogy a változás, hogy most válsz nővé?

Szerintem ne görcsölj ennyit, inkább örülj az életnek, és találd meg minden pillanatban a jót és nem a rosszat keresd, mert ami elmúlik, azt már nem lehet visszahozni és újra átélni.

2013. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lipton. ***** válasza:
Igen, szerintem is lusta mint a többi ember.
2013. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2. és 4. válaszolónak köszönöm a segítséget, és hogy nem jellemeztek mert ugyebár gőzük nincs pár mondatból hogy milyen vagyok! ;)
2013. júl. 11. 15:13
 7/9 anonim ***** válasza:
3. válaszoló sem jellemzett. Csak menj edzeni fórumozás helyett. És egyél salátát meg húst édesség helyett.
2013. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen igen, bocsi és köszi
2013. júl. 11. 16:15
 9/9 anonim válasza:
egyél sokat, ne érdekeljen ki mit gondol rollad és megoldodott a problémád :D
2013. nov. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!