Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Flabélos lerázza a mellemet?

A Flabélos lerázza a mellemet?

Figyelt kérdés
Ha elkezdem használni a Falbélost, akkor a mellemet is el fogja tüntetni/le fogja rázni? Valaki, tapasztalat?

2013. júl. 11. 20:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nyugi nem, mert nem ér semmit, semmid nem fogja lerázni.
2013. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én járok. Nem rázza le.
2013. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nem
2013. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm:) #2-es és #3-as válaszoló, nektek mik a tapasztalaitok? ér valamit a flabélos? és mióta jártok?
2013. júl. 12. 01:43
 5/19 anonim ***** válasza:
Két hónapja járok kb. heti két-háromszor, ahogy időm van. Mellette diétázom is. Tíz kilót fogytam eddig.
2013. júl. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

Szerinted mégis mi a tapasztalat?

RÁZ EGY GÉP. Buszoztál már valaha? És lefogytál az utazás végére..? Biológia órán utoljára miket tanultál? :(


Mindent elhiszel mindenkinek? Adol 20 000 forintot ha lefogyasztalak kézrátétellel (névleg le is tapiználak ez ezt jelenti) ?


A flabélos max. a hájadat rázza meg és a belső szerveidet amiknek nem biztos hogy olyan jó az ilyen rázkódás. A futás biztos hogy rossz, a flabélosról nem állítanám, de értelmetlen. Jóga és erősítés helyett ilyenre pocsékolsz időt/pénzt?

Gazdag vagy? :)

2013. júl. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#5-ös, gratulálok!:) és mennyi flabizás után vetted észre magadon azt h fogysz?:))
2013. júl. 12. 12:38
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
Fogyni diétától lehet nem a rázógéptől.
2013. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

Hetente lement egy kiló, szinte rögtön az elejétől.

Van, aki hisz a Flabélosban, van, aki nem. Engem egyik vélemény sem érdekel. Diétázom, más mozgásra nincs időm. Egy feszült nap után (ami minden nap...) iszonyú jó érzés csak rajta állni, és lazítani. Utána is nagyon kellemes érzés. Ha bármennyit is ér ezen kívül, nekem már jó.

2013. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ugyan ennyi idő Qigong gyakorlás pedig még jó hatású is lenne, de ha a nők ezt így gondolnák akkor nem Magyarországon lennénk ugye :D
2013. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!