Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak 2napja kezdtem! Mennyit...

Csak 2napja kezdtem! Mennyit fogok fogyni tőle?

Figyelt kérdés

A kalóriabázison kiszámoltam ma is 330 kcal volt a napi "étkezésem" (ma már nem eszem semmit) igy ha egész héten csak ennyit fogok enni menyit fogyok?

(tudom csak víz megy le...)de ezt kell csinálnom plusz még 1hétig...


2013. júl. 14. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Akkor kést kellene fognod és kiiktatnod a kényszerítő körülményt. Vagy segítséget kérned a rendőrségtől, vagy itt a fórumon.. a rendőrség után persze.


Tehát 330 kcal az éhenhaláshoz elég csak. Tehát ha ezt kell csinálnod, a kényszerítő tényezőt ki kell iktatni hogy ne kelljen ezt csinálnod, mert az egészséged és hosszabb távon az életed múlik rajta.


"tudom csak víz megy le" - lényegében igen. tehát akkor nem fogysz, csak száradsz. valamennyit fogysz egyébként, 1 hét alatt ez akkor sem lesz több mint 1 kiló zsír.

2013. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De butus vagy. Inkább rendszeresen fogyassz bio gránátalmalevet. Nem tudom miért akar valaki (mint pl te) rosszat a saját testének, szerveinek, bőrének :S Nem szereted önmagad vagy mi?? Egy tested van, vigyázz rá!
2013. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne csináld
2013. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
TaplalkozasHarcmuves éhen haláshoz?:) pedig nem vagyok éhes még most sem!/2.,3. aranyosak vagytok, hogy így aggódtok ismeretlenül:)) de jól bírom bár kicsit érzem, hogy feszültebb vagyok elárulom 3bögre kávét iszok minden nap cukor nélkül:)a koffein élénkít;)
2013. júl. 14. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Akár hónapokig is bírhatod. Több millió év túlélés csiszolta penge vagy, szívós mint az acél és rugalmas mint az íj idege.


Aztán bevégzed.


Nem pillanatnyi túlélésre kellene játszani, mert fogyni akarsz. A fogyás egészség, az egészség alapja az egészséges táplálkozás. Betegséghez, beteg testhez lehet drasztikus koplalást vagy éppen bármit használni, csak szerintem ilyenkor tekintsünk el a szép eredménytől : /


Meg ugye az egészségre gyakorolt hatás, ha van jogom emiatt aggódni..

2013. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, inkább ne innál kávét sem, mert ez így egyenes út a gyomorfekélyhez. Legalább egy-két darab korpás kekszet egyél meg, vagy csinálj otthon zabból kekszet és azt rágcsáld kávé mellé, mert így kikészíted a gyomrod.
2013. júl. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!