Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tini vagyok, kérlek adjatok...

Tini vagyok, kérlek adjatok tanácsokat a sikeres fogyókúrához! Hogyan fogyhatnék és mennyi idő alatt? Többi lent

Figyelt kérdés

Nos,kb.80 kg vagyok,de mindenki azt mondja,hogy 70 kg körül vagyok,talán azért,mert elég izmos vagyok.Ahogy elnézem úgy 10 kilót kellene fogynom az ideális testsúly eléréséhez.Tavaly nyáron híztam meg ennyire kb. 3-4 hónap alatt szedtem fel 20 kgt.Főként a hasamra,combomon,és a csípőmön látszik meg a plusz.Milyen mj

ozgást ajánlanátok,és milyen étkezési tippeket? Előre köszönöm.kb 170 cm vagyok. 15/L



2013. júl. 15. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
először is hagy el a cukrot,fehér kenyeret,lisztes dolgokat,üdítőket. egyél sok húst,halat,tojást,zöldséget és gyümölcsöt és igyál napi 2-2,5l vizet.a mozgáshoz fokozatosan szoktasd hozzá a szervezetedet, kezd el sétálni normál,majd gyorsabb tempóban,majd kocogni és majd futni :)
2013. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd el a kenyeret és a tésztát és fuss napi 1 órát
2013. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2013. júl. 15. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából leírták mit nem kellene enned sem neked (sem senkinek) és miket ajánlott. Lehet hosszabban írni hogy nyugodtan készítsetek tojásos, halas, zsírosabb ételeket, mindenféle zöldséget egyél nyugodtan nyersen, párolva, sütve, főve.. Részletkérdés.


Ha edzésként elkezdenél önvédelmet tanulni, azzal szép lassan előrébb lennél és nem csak leizzadnál. Szórakozva tanulnál valami hasznosat, miközben edzenél is.


Egyébként meg mindig nyerő mozgások: Jóga, Pilates, Taichi, Callanetics, otthon bodyrockTV vagy zuzana light torna videók (meg még van pár edzésvideó amik jók).

2013. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dorimiku válasza:
Ne aggódj mert szerintem magas vagy és akkor nyúlsz.De szerintem étkezz egészségesen de ne csak gyümit és zöldséget mert a szervezetnek mindenre van szüksége bele értve a zsirra a cukorra és a sóra is!Fuss sokat és csinálj felüléseket!Én annyit csináltam már hogy lassan kovka hasam lesz!A legfontosabbat kihagytam járj sportolni Fitness-re focira táncra jógára vagy harcművészetekre!Amúgy bízhatsz bennem mert én is vékony és magas vagyok!Szia!
2013. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyümölcsökben van cukor, de egyébként abszolút nem esszenciális.
2013. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a rengeteg hasznos tanácsot! :)
2013. júl. 16. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!