Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hányingerem van és nem tudok...

Hányingerem van és nem tudok enni (? )

Figyelt kérdés

pár hete fogyózom és le is ment néhány kiló de mostanában hányingerem van ha kajára gondolok... reggelire ettem de csak mert tudom hogy kell de kéne mennem ebédelni és egyszerüen nem birok rágondolni.. nincs lelki problémám rendben vagyok csak félek hogy elkezd tartalékolni a szervezetem.. sose volt gond az étvágyammal mindig ettem rendesen. és amiota fogyozok egészségesebben is eszek. ja és nem vagyok kövér azért fogyozom hogy formásodjak de ilyen hányingerrel nagyon mozogni sem tudok..

köszi előre is a normális válaszokat 15/L


2013. júl. 16. 12:52
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi lemaradt a kérdés:D szerintetek mit csináljak? erőltessem magamba vagy csak egyek amikor jol esik?
2013. júl. 16. 12:57
 2/6 poiu ***** válasza:
Cm/kg? Formásodni nem lehet fogyókúrával. Ahhoz rendes étrend + sport szükséges.
2013. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
171 cm 63 kiló. de picit fogyni is szeretnék.
2013. júl. 18. 20:59
 4/6 poiu ***** válasza:
OK, egy kicsit fogyhatsz. Nincs "tartalékolás". Szerintem egyél normálisan jóllakásig, ne egyél/igyál cukrot, csökkentsd a keményítőt, ennyi elég a fogyáshoz. És elég energiád lesz a sporthoz is.
2013. júl. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:) szerinted igy kiló alapján mennyit kéne fogynom?
2013. júl. 19. 22:04
 6/6 poiu ***** válasza:
Zsírból kb. 5 kilót. De szerintem erre tojj. Élvezd az életet, mozogj, játsz, sétálj és beáll a súlyod magától, ha nem eszed túl magad gyors szénhidrátból.
2013. júl. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!