Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Örök életembe élhetek salátán?

Örök életembe élhetek salátán?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem mitől vagyok folyton éhes.Tegyük fel elkzdek egészségesen étkezni és lefogyok 10kg-ot de hogy tartani tudjam mostantól éltem végéig figyelgetnm kell mit eszek különben visszahízok?
2013. júl. 16. 22:04
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nem, egyszer úgyis megunod. :)

Szerintem fogyj le, amennyit szeretnél, aztán már csak figyelj oda magadra. Nem kell szigorú étrendet követned, vagy legyen egy hetes (3, 4 napra osztva) beosztásod, hogy mikor eszel többet és mikor figyelsz. :)

Ha éhes vagy igyál vizet. :)

2013. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Fiatal lehetsz.. Csak az étkezés megváltoztatásától nem fogsz 10kg-t fogyni, de az is sokat számít persze. Többet kell annál mozognod, amennyit eddig, egyrészt ez is rásegít a fogyásra. Másrészt ha fogyni szeretnél, nem csak salátával lehet. Pld nem tanácsos este 6 után enni, amennyit eddig ettél, felezd meg, rágj alaposabban, ne igyál evés előtt, helyette lehet, de nem szabad azonnal, drasztikusan váltani. Pld eddig sokszor és sokat ettél, nem szabad átváltani egyik napról a másikra ritka és kevés evésre, hanem tűzz ki egy dátumot és fokozatosan csökkentsd az adagot. Egyél minőségi élelmiszereket, kerüld a gyári készételeket, rágcsálj natúr zöldséget, gyümölcsöt, műzlit, magvakat módjával, mert kalóriadúsak - a rostok feldolgozásával több időre lefoglalod a gyomrodat, ami az apránként egyre kevesebb élelmiszer mennyiség hatására összébb szűkül és kevesebbel is be fogja érni. Vigyázz, túlzásba ne ess és ne koplalj, de ne is tarts alkalmi nagy habzsolásokat! Miután valaki elkezd fogyni, sűrűn előfordul, hogy a sikerélmény hatására jutalmazza magát nagyobb adag étellel, aztán kezdődik elölről minden :) Dicséret a kivételnek! Bármikor lehet egyébként enni, csak nem mindegy, hogy mit. A természetgyógyászat szerint és én is ezt próbálom tartani, reggel mindíg gyümölcs az ideális, napközben tejtermék, zöldség, stb, délután az aszalt gyümölcsök és magvak, estére már nem ideális átkezni, mivel alváskor a gyomor is alig dolgozik, nem megfelelő a kiválasztás..

Az ételtársítás is fontos, hogy mit-mivel eszünk. Pld nagyon hizlal a tészta, krumpli, rizs hússal, de fogyaszt a saláta hússal. Tehát szénhidrát fehérjével mindíg hízlal!

Másnak is említettem itt már, hogy a szánkban lévő nyál is tartalmaz olyan maradványokat, amik étvágyérzetet okoznak, így gyakoribb fogmosással is csökkenthető.

Sok sikert!

2013. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem. Elég egyszer nem figyelned és ciánt enned, és soha többé semmire sem kell már figyelned.


Nem értem sokszor.. mi a probléma azzal, hogy figyelni kell rá mit eszel? Mindenképpen figyelni kell, mert különben megmérgeznéd magad. Ciánnal gyorsan (behelyettesíthetsz mérgező növényt állatot) búzaliszttel meg szép lassan.


Mindenki figyel rá mit eszik, csak valakinél ez a figyelem odáig terjed hogy megveszi a zsömlét a teszkóban és küld rá parizert meg joghurtot. És így is fog kinézni egyébként.

Aki nem eszik egészségesen az is figyel rá mit eszik.. csak alacsony az igényszintje.

2013. júl. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és elgondolkodtató valóban átgondolom,hogy nem szemetet eszek-e mert ennyi erővel domestost is ehetnék..csak kár hogy a zsemle finom cserébe.
2013. júl. 17. 00:53
 5/11 anonim ***** válasza:

tegnap 22:50

Hülyeséget beszélsz. 16 kilót fogytam mozgás nélkül!

2013. júl. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindenki maga dönt az életéről. Tudom hogy finom, sőt még olcsó is ráadásul.

De más is finom, és van megfelelőbb - finom kaja.


Meg aztán krónikus betegségek nem azoknál alakulnak ki akik heti/havi egyszer búzát esznek, hanem akik naponta.

2013. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
AMúgy igen, örök életünkben vigyázni kell, én is ahogy nem figyelek oda egyből felszaladnak rám a kilók. Más ember évekig tolja a kenyeret meg krumplit és nem hízik egy dekát sem, nekem 1-2 hét elég.
2013. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem híznék kenyértől és krumplitól, mégsem eszem.

Részvétet vállalok, mert hiszek bennetek!

2013. júl. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó neked! Én ha nem híznék tőle egész nap csak azt zabálnám:D
2013. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tartom az örök élet és a fiatalos ízületek barátainak őket
2013. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!