Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónapja salátán élek....

2 hónapja salátán élek. Okozok ezzel valami bajt?

Figyelt kérdés

Minden nap ezt eszem:

uborka, paradicsom ,paprika , néhány kocka juh túró és 1 dl natúr joghurtban elkevert salátaöntet.


Felváltva rakok még bele zacskóban sült csirke mellet fűszer nélkül, vagy tojást.


Lehet ettől valami bajom?


Eddig (nem a salátával) 106 kilóról fogytam 77 kg-ra ,60 kilóig szeretnék fogyni.


19/L


2012. aug. 25. 11:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
60%

Szénhidrát hol marad édesem?

látod már nem tudsz gondolkozni rendesen,mert a kérdést sem jó helyre írtad.

2012. aug. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
valóban rossz helyre írtam,elnézést mindenkitől!!!!!
2012. aug. 25. 11:35
 3/13 anonim válasza:
79%
egyél szénhidrátot is..:D
2012. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
64%
Nézz utána mit takar az egészséges táplálkozás, milyen anyagokat és mekkora mennyiségben kell bevinned a szervezetedbe, hogy az megfelelően működjön.
2012. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Tök jó, hogy fogyni akarsz, és fogysz is, de szerintem nem ez a legjobb módja. Oké, hogy lefogysz hatvanra, de utána nem tudod ezt a táplálkozást folytatni egész életedben, mert a szervezetnek szükége van 'normális' ételekre is, és amikor visszatérsz arra, vissza fogsz hízni. Szerintem inkább sportolj, és alakíts ki egy élhető étrendet, amit egész életedben be tudsz tartani, így lehet lassabban fogysz, de nem fogsz visszahízni.
2012. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Igen, éhenhalsz, és ráadásul az éhezés olyan dolog, hogy még lazán járkálsz, mikor rég visszafordíthatatlan károsodást szenvedtek a szerveid. Nem kéne játszani vele. Mellesleg még vissza is fogod hízni, miután abbahagytad a marhaságot.
2012. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Hű, nagyon ügyes vagy, gratulálok! Szerintem bővítheted még azért a repertoárt különböző zöldségekkel, gyümölcsökkel (répa, jégsaláta, ruccola, alma, brokkoli, karfiol, zeller, őszibarack, szilva, padlizsán, cukkíni, stb) és akkor biztos nem lesz hiánybetegséged! További sok sikert!
2012. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Reggelre szoktam még olyat,hogy például friss epret natúr joghurttal össze turmixolok, és vágok bele sárgabarackot...

Attól függ mi van a kertbe.

2012. aug. 25. 11:48
 9/13 anonim válasza:
100%

Először is gratulálok a kitartásodhoz! :)


Én nagyon régóta fogyózom kisebb-nagyobb sikerekkel. Az elején úgy kezdtem mint te...elég drasztikusan belevágtam, az édességeket, szénhidrátokat teljesen elhagytam. Zöldségeken, joghurtokon éltem. Le is fogytam sikeresen, viszont ezt a "mindent megvonok magamtól" éltformát lehetetlen tartani hosszú távon. Ha egy egész pivi valami normális kaját ettem, már híztam is tőle, mert az anyagcserém annyira lelassult. Ezután jött az, hogy senvedéssel újra lefogytam...aztán visszakapkodtam a kilókat, pedig ALIG ettem!!! A gyomromat rendesen tönkretettem, mondhatni beteg lettem.

Aztán megpróbáltam egy másik dolgot...nagyon keveset engedek magamnak, de tényleg keveset. Ha eszem valami édességet, sütit, akkor azt megpróbálom nem este enni! :D Ez sokat számít. Cukrot nagyon mértékkel, csak ritkán. Inkább édesítővel iszom a teát, kávét...Amit viszont teljesen kiiktattam az étrendemből, az a fehérkenyér. Teljes kiőrlésűt szoktam helyette vagy barna magvas kenyeret...de ezeket is csak módjával. Azóta nehezen, de tartom a súlyom. Ja és sport...sport...rengeteg mozgás! :)

2012. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 poiu ***** válasza:

Jól csinálod! Pár dolgon kéne változtatnod. Nem látom, honnan kapsz vasat. Nem vagy fáradékony? Valószínűleg kevés kalciumot eszel. Ezek pótolhatok tablettával (de vasat csak akkor, ha vérkép alapján vérszegény vagy). Javaslom, hogy bővítsd a repertoárt zöld zöldségekkel. Pl. brokkolival, ami pár perces mikrózás után mehet a salátába. Spenót, káposzta... Az utolsó 10 kg. nagyon lassú lesz. Fontos, hogy ne add fel, tartsd amit elértél, ha nem is tudsz tovább fogyni. Ez igen!!!

Ja: az összes zöldség, amit eszel szénhidrát, úgyhogy ne parázz.

2012. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!