Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki ajánlana nekem egy...

Valaki ajánlana nekem egy nagyon hatásos fogyókúrát, tornát stb?

Figyelt kérdés
Egész életemben duci voltam, 3 éve lefogytam szép vékonyra, és most 2012 telén, visszaszedtem a dupláját.. Próbálkoztam ugyanazzal és már nem sikerült, meg akarat erőm sem úgy volt már. Norbi duci tréningre tornáztam, és 6 után nem ettem, de ezek már nem válnak be. Diétát keresek de nem tudom melyik lenne nekem a megfelelő. Előre is köszönöm nektek. :)
2013. júl. 18. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mértékletesség, napi 5x-i étkezés, liszt, tészták, cukor, üdítők, csócsálnivalók elhagyása.

Húsok, halak, zöldségek, gyümölcsök fogyasztása. Minden nap egy, de legalább fél óra mozgás- lehet torna, úszás, squash, kerékpározás, kocogás, tempós gyaloglás... olyat válassz, amitől jól érzed magad, hosszú távon is szívesen végeznéd, megengedi a pénztárcád.

Hétköznapi tippek: szállj le 2-3 megállóval hamarabb a villamosról és gyalogolj, lift helyett lépcsőzz...

Nem diéta kell hanem élhető életforma.

2013. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, 6 után csak akkor ne egyél ha már 8-kor aludni készülsz. Amúgy a "6 után nem eszek" elgondolás merő marhaság. Enni kell, csak nem akármit- vacsora fehérjében gazdag legyen.
2013. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Futás biciklizés
2013. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

13 napos diéta!

nagyon hamar, sokat fogytam vele+ minden étkezésed előtt 1 evőkanál almaecet.!

2013. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!