Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet ìgy fogyni?

Lehet ìgy fogyni?

Figyelt kérdés
Minden nap 40 percet Rubint Rèka alakformàlò videòjàra tornàzok, 20 perc lèpcsozès amit pròbàlok szèp lassan emelni.Egyenlore nem diètàzok mert szoptatok, ìgy sokat eszem viszont odafigyelek hogy mit eszek.
2013. júl. 19. 14:06
 1/4 poiu ***** válasza:
A diétádról semmit sem árultál el, ezért nem tudható. Ha szoptatsz, akkor neked jó a sok hús - sok zöldség diéta, ezen lehet fogyni. Tejterméket nem illik ilyenkor fogyasztanod, a keményítő meg hízlal....
2013. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tejjel nincs gond ugyanis laktòzèrzèkeny vagyok.Sok hùst eszem ès zoldsèget, a kenyeret szinte teljesen kiiktattam, a lisztet is keveset hasznàlom, igaz megeszem a fozelèket is ès heti pàrszor a tèsztàt is, amit tudom hogy nem kène de egyszeruen èhes vagyok, nèha egy egèsz tehenet is be tudnèk falni.Egyenlore az a baj hogy muszàj ennem, mert ahogy nem eszek apad a tej.Szerencsère nem vagyok kovèr. 172cm ès 66 kg kb 6 kilòtòl szeretnèk megszabadulni.
2013. júl. 19. 14:44
 3/4 poiu ***** válasza:
Szerintem jól állsz. Azért csak fald be azt a tehenet, kukába a tésztával.
2013. júl. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:
Nem tudom érthető voltam-e. Húsból szabad sokat enni, kicsit zsírosból is. A tészta hízlal.
2013. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!