Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fogyni?

Miért nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Március végén kezdtem az életmódváltást. Kerülöm a lisztet, cukrot, olajban sült dolgokat. Jobban figyelek, hogy naponta elegendő folyadékot igyak. Emellett minden másnap 1 órát tornázok olyan intenzitással, hogy folyik rólam a víz.

Amikor elkezdtem ezt az egészet, akkor 93-94 kg voltam. Az első pár kiló gyorsan lement, viszont most már jó ideje 85 kg-nál megálltam. Akármit teszek nem sikerül átlépnem ezt a határt.

Mit kéne tennem?



2013. júl. 19. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok mondani, hogy folytasd ezt az életmódot és menj el futni minden este 30-40 percet, ez nekem is bevált ugyan is fogytam 20 nap alatt 3kg.-ot! KITARTÁS! :)
2013. júl. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nikozia12 ***** válasza:
a ch beviteledet csökkentsd még egy kicsit és beindul. Legalább is nekem bevált. Mikor ezután is nagyon lassult akkor hintáztattam a ch bevitelt.
2013. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
MErt 8-10 kg fogyást már megérez a szervezet. Más intenzitású mozság kell, és változtatni a kalóriabeviteln, mert átváltott kényelmesen elvagyok üzemmódra.
2013. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg hozzászokod a szervezeted ehez, és már nem megerőltetés neki, így nem megy le rólad a kiló, vagy túl sok a ch/ kalória, ezért lassabban megy az egész

A ch csökkentsd, + a kalóriát is, ha nem drasztikusan kevés.

Vagy ha nem szeretnéd csökkenteni,akkor tornázz minden nap.

Ha jobban belehúzol, akkor hamarabb fogysz, vagy elfogadod a jelenlegi helyzetet, és megvárod amíg lefogysz:)

2013. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miket eszel?
2013. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak azt mondhatom, kérdezhetem, amit a többiek. Kérdés, mit is eszel, s csatlakozom ahhoz, aki azt mondta, hogy valószínűleg túl sok szénhidrátot eszel. Nálam is ez volt a gond, majdnem átálltam paleóra, de sok szénhidrátot vittem be. Amikor ezen változtattam, elkezdtem fogyni. Viszont a zsiradékban sütés nálam alap, ellenben nem eszem tejterméket (kivéve néha sajtot) és keményítődús ételeket se nagyon (ami alatt azt értem, hogy ha elszántan fogyni akarok, akkor egyáltalán nem, egy kanálnyit sem. Biztos, ami biztos :P Nem fáj, annyira jókat eszem ezek nélkül is).
2013. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Reggelire mindig zabkását eszem valamilyen gyümölccsel

Tízórai is általában gyümölcs, vagy ha nincs, akkor joghurt.

Ebéd az midnig változó, de a zsíros, túl fűszeres dolgokat, tésztaféléket mindig kerülöm

Ebéd után már csak folyadékot, gyümölcsöt, vagy ha éhes lennék, akkor joghurtot fogyasztok.


Köszönöm a válaszokat! :)

2013. júl. 22. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!