Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik kövérek voltak és nagyobb...

Akik kövérek voltak és nagyobb súlytól megszabadultak! Mit gondoltok erről? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Személy szerint eddig 20 kg-t fogytam még 9-10 van tervben..a kérdésem az lenne, amikor megláttok egy eléggé elhízott embert mit gondoltok róla? Én nagyon nem szeretek előítéletes lenni másokkal de valahogy akaratomon kívül szánalmat kezdek érezni irántuk, hogy miért nem veszik észre magukat, főleg mikor látom, hogy zabálnak..persze nekem is időbe telt mire megszületett bennem az elhatározás hogy le TUDOK fogyni de ha látok például kétszer akkora lányokat mint én voltam anno és még olyan megvetően is tudnak nézni az emberre néha...akkor akaratlanul is a fentebb említett érzés uralkodik el rajtam. Ti mit gondoltok erről, csak én vagyok így ezzel?
2013. júl. 19. 18:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

9. vagyok


Köszi! :D


Jaja, teljesen igazad van! Elmondom, hogy fogytam le. Normális, mértékletes kajálás, semmi süti. És heti 6 nap 1,5 órát gyorsan gyalogoltam egyhuzamban (van itt egy naaaaaagy park). ENNYI! Semmi fekete mágia.

Mikor elindult a mérleg nyelve lefelé, baromira örültem és nagyon fellelkesedtem, hétről-hétre megvolt a fogyás. (Ma már erősítek is sokat.)


Talán azért nem bírom a kövéreket, mert egykori önmagamra emlékeztetnek :O

2013. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatod rám is igaz, úgy érzem! Én mikor elkezdtem, tavaly nyáron csak szoba bicikliztem napi fél órát. Az elején pedig egy dietetikus által összeállitott 10 napos étrenddel kezdtem utána magamnak lőttem be hogy miket eszem egy nap 3szor. Ja és 4kor ettem/eszem utoljára. Sokan baromságnak tartják, és természetesen nem is mindenkinél működik az x óra után nem eszem dolog, de nálam abszolút. Év közben mivel koleszos vagyok nem tudtam folytatni persze a kaja mennyiségére próbáltam figyelni de nem sportoltam rendszeresen egyedül a 4 utáni nem evést tartottam, ezzel meg is őriztem azt a 12-13 kg fogyást amit nyáron elértem. Illetve még év elején 1-2 kg le is ment. Aztán idén nyáron kezdtem újra így, most már tornázom is a bicó mellett így tartok jelenleg -22-23kg- nál:)
2013. aug. 6. 14:34
 13/18 anonim ***** válasza:

kb 20at fogytam én is 2 éve azóta nálam is előjön ilyen érzés már nem igazán tudom sajnálni a kövéreket főleg mikor azt látom hogy a pénztárnál hogy mindig raknak 2-3 édességet a szalagra


viszont ha látok egy duci embert tekerni akiről már folyik a víz arra elismerően nézek és jobban együtt érzek vele mint régen

2013. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

én is húsz kilót fogytam eddig, de van még rajtam pár kiló felesleg.

kövezzenek meg, de én is hasonlóan érzek mint te.

magamat se tartottam szépnek amikor még rajtam volt az a 20 kiló.

és komolyan fejbe verném magam, ha egyszer megint olyan lusta, igénytelen hájas lennék mint voltam.

a kövérség egyszerűen nem szép, sőt visszataszitó.

2013. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az előző válaszokat, DE...

Én 100 kg-ról lefogytam 55 kg-ra (163cm vagyok, 18 éves lány). Hogy nekem mik az érzéseim, amikor meglátok egy nagydarab nőt/lányt, hogy bárcsak segíthetnék neki!!! Vajon miért lett ilyen??? Le akar vajon fogyni?

Semmi más.

2013. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem semmi gratulálok ez már azért majdnem egy egész ember súlya amit sikerült leadnod!:D Egyébként én is 164 cm 17 éves vagyok kb 82-ről indultam a célom nekem is annyi nagyjából amennyi te vagy. Alapjáraton nekem is sokszor eszembe jut, hogy remélem lesz egy kattanás az agyában ha eddig lustaságból nem fogyott és tudna változtatni. Az ellenszenves érzéseket azok váltják ki belőlem legfőképp amit írtam, ha látom hogy mértéktelenül esznek, vagy éppen lenézőek, bunkók irigységből a másikkal.
2013. aug. 8. 16:29
 17/18 anonim válasza:
En igazandibol nem voltam nagyon kover. 75rol fogytam le 60-ra(172cm vagyok) De en is ugyanezt erzem amit te :) Vagyis kicsit maskepp. Ok motivaciot adnak nekem. Rajuk nezem es tudom,hogy nem akarok kover lenni. Amikor nem akarok menni kondiba,mert faradt vagyok akkor altalaban az o kepuk van elottem, mert igaz,hogy csak 75kg voltam de epp idobe kaptam eszhez. Sajnos ha nem figyelek oda mit eszek akkor konnyen tudok hizni.
2013. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 ameoland ***** válasza:

én 120 kilóról fogytam le 80-ra és felmerült bennem ugyanez,de elnyomtam. Átkozottul semmi közöm a másik emberhez. Az energiáidat elsősorban önmagadra meg a családodra kellene fordítanod. Másokon való filozofálgatás hiába vonzó, ha nem vagy pszichiáter és nem kapsz érte pénz,felesleges és időrabló. Ha rá is jössz valami okosra, attól ő még nem fog lefogyni.

Mikor 14 évesen és 120 kilósan a szemembe mondták,hogy cukros leszel, megvakulsz,fájni fog mindened, nem fogsz tudni járni és csak utána fogsz meghalni...átkozottul nem érdekelt.Amíg én nem akartam a változást,addig semmi sem történt. És ha kivágtak volna belőlem 20 kilót,akkor nem megtartottam volna a súlyom,hanem visszaettem volna.

De lehet,hogy emberünk beteg vagy így érzi jól magát. Tudod,hány ember boldog azért,mert kövér?! Még én éreztem rosszul magam ennyire soványan..

2013. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!