Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindent eszem, kivéve...

Ha mindent eszem, kivéve csipszek, kenyér, cukros üdítők, akkor úgy lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Főzelék, gyümölcs, víz, kávé.
2013. júl. 21. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet.

De nem ilyen egyszerű.


Egészséges ételektől is ugyanúgy el lehet hízni, ha többet eszel a kelleténél és nem mozogsz mellé.

2013. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mozogni pont elég a 9 hónapos gyerek mellett, meg a 4 évs mellett. Semmi energiám, hulla fáradt vagyok estére, és még 3-szor felkel a kicsi éjszaka. Ki van zárva a mozgás. Inkább nem eszek.
2013. júl. 21. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont azért nincs energiád mert nem eszel! Azért vagy hullafáradt, levert:( Sok fehérjét fogyassz, pl: túró, tejföl, sajt, tojás, hal. párolt husik. Kenyeret, köretet NE egyél hozzá!!! Rostdús táőlálék is kell, pl: zöldségek, brokkoli, kel, káposztafélék, stb. Igyál elég VIZET!!! Fogyassz 1-2 gramm C-vitamint télen-nyáron, ez a szénhidrát éhséged is csökkenti. Igyál zöldteát, citrusokat fogyassz. kreálj új kajákat! kombináld a fentieket! Ettől lesz erőd és még fogyni is fogsz. persze nem két hét alatt, az csak a mesében van:( Légy következetes, tarts ki a célod mellett! Sok sikert!
2013. júl. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az evéssel nincs gond, eddig nem fogyóztam, most szeretnék vhogy nekifogni,,,de hogy?
2013. júl. 21. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem ha nem tudod magad kipihenni, akkor ne kezd el fogyókúrázni.

Akkor végképp nem lesz semmiből energiád.

2013. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Tartsd be azt az étrendet amit írtam- Egyszerre ne egyél sokat, este 6 után ne egyél mást, max. almát, kis sovány túrót. Ennyi.
2013. júl. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!