Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most én is lefogyhatok igy 10...

Most én is lefogyhatok igy 10 kilót mint barátnőm?

Figyelt kérdés
Ő mindenből evett csak fele annyit, tehát ő ugyanugy evett túrós tésztát, csirkepörköltöt, pizzát, ebédre is akár mi volt reggelire is zsömlét felvágottal csak este már zöldségeket és néha gyümölcsöt evett. Mindennap tornázott 1 órát, biciklizett futni néha futott és még is sikerült ledobnia 15 kilót. Pedig igy evett csak keveset meg figyelt hogy 5-6 után nem evett..persze csokit sütit abszolut nem evett. Én is fogyhatnék igy hogy fele annyit eszek és sportolok a hét mindennapján valamit ?
2013. júl. 21. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A feleannyit evés csak akkor jó, ha most majdnem kétszer annyit eszel, mint amire szükséged van s az esszenciális tápanyagokból minimum kétszer annyit viszel be, mint az igényed (jó, ezt így durván leegyszerűsítve írtam, nem is tudjuk, pontosan mennyi az igény, különböző álláspontok vannak a makrotápanyagok arányára s ideiglenesen akár böjtölhet is az ember, csak hosszútávon nem... etc.). Különben rossz ötlet. Nagyon rossz. Inkább a táplálék minőségén érdemes javítani. Az átlagember étrendjére ez igencsak ráfér.

Sportolni viszont jó, persze túlzásba azt sem jó vinni.


Fogyni persze sokféleképpen lehet, egészségesebben vagy sem, s nem is mindenkinek hat ugyanaz.

2013. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen
2013. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:
Igen, ha tudsz mértéket tartani. Én nem tudok, ezért nekem a paleo vált be.
2013. júl. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!