Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet úgy fogyni hogy nem...

Le lehet úgy fogyni hogy nem tehetem meg anyagilag hogy egészségesen étkezzek?

Figyelt kérdés

nem tudok venni drága lisztet más cukrot kenyeret se.

gyesen vagyok nem tudom magam befizetni, aerobikra se.mikor alszik a kicsi,szoktam tornázni de nem sokat épp hogy kimelegszek vagy abbahagyom vagy fel kelt a gyerek.

szeretnék fogyni 21 éves nő vagyok.


2013. júl. 22. 16:15
 1/7 poiu ***** válasza:
57%

Úgy, hogy nem veszel semmilyen lisztet és cukrot. Ezek helyett zöldség, ami most éppen nem drága.

Dobáld a babát. A gyerekek imádják, neked pedig plusz erőedzés, szórakoztatóbb, mint a kettlebell.

2013. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem, nem kell sok pénz ahhoz, hogy le tudj fogyni. Ha kimész piacra, ott házi termelőktől olcsón is be lehet szerezni zöldségeket, gyümölcsöket, sokkal jobb is, mint a bolti. Városokban is lehet találni ilyen helyeket, például a vásárcsarnokokban is vannak.

Húst eddig is ettél, gondolom. Legjobb, ha fehér húsokat/halat fogyasztasz. Amúgy én például naponta általában egyszer (ebédre) fogyasztok húst, tehát erre sem megy el sok pénz. Natúr joghurt sem kerül sokba. Cukor helyett használj édesítőt, vagy kerülöd az édességeket, akkor arra sincs szükség. Fehér kenyér helyett barna (pl. a toast kenyér), vagy Korpovit keksz. Köretnek barna rizs (ebből is van olcsóbb fajta, csak nem előfőzött), saláta. A fehér lisztet, cukrot hanyagold. Ennyi. Mozgásnak meg inkább a kardio lenne jó, ha amúgy is kevés időd van. Csak van valaki, aki napi fél órára felügyel a gyerekedre...

2013. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kezdd ott, hogy kevesebbet eszel. Még olcsóbb is.
2013. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 poiu ***** válasza:
Sokan nem tudnak keményítőből keveset enni. Nekik ajánlott a keményítő kizárása.
2013. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 poiu ***** válasza:

Privire: van, aki tud keveset enni. Van, aki ledolgozza. Cukrozott langyos zsíron is lefogyhatsz, ha kalóriadeficitbe kerülsz.

A legtöbb ember számára ez nem működik. A keményítőből cukor lesz, ami hamar nagy mennyiségben bekerül a vérbe. Ez mérgező, védekezésképpen égbe szökik az inzulin, a cukor egy része megy zsírként a hájba, és persze akkor megéhezel, és még többet eszel.

Nem akaraterő kérdése.

2013. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kajákat írták a többiek, lehet olcsón vásárolni.


Mozgás: én legutóbb úgy tornáztam, hogy a gyerekem közben bújkált a lábam között és le akarta nyúlni a súlyzót. :D :D Nagyon tetszett neki, hogy ugrálok, jó kis móka volt. Szóval szerintem a gyerek nem kifogás, lehet vele, mellette is tornázni, este mikor alszik már. Lehet vele órákat sétálni, akár tempósan is, lehet vele biciklizni.


Ha le akarsz fogyni, akkor meg fogod oldani, ezt hívják akaratnak.


Off: a babát nehogy dobáld, max ringató mozgást végezz a kezeddel. A dobálás agykárosodást okozhat.

2013. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek poiu-val, egyrészt nem kell kenyeret, lisztet, cukrot venni, másrészt igen, én is tapasztaltam, hogy a keményítődús táplálkozás mellett sokkal többet eszem, mégis, kevésbé jóllakott s kevésbé energikus vagyok.

De a keményítőszegény táplálkozás valóban többe kerül, mint a keményítős, a rizs és liszt ft/kalória arányával nehéz versenyezni... De ha megnézzük a normál táplálkozást, az sem olcsó zöldséges rizsből áll, hanem mindenféle hülyeségekre szórják el a pénzt, amiből simán lehetne értelmes ételeket venni... S nézhetjük úgy, hogy pl. a lenmag drágább, mint a liszt, de nekem lisztes kenyérrel még sosem sikerült jóllaknom (OK, sokaknak valamiért igen), lenessel pedig simán. Valahogy engem a zsír laktat, hosszú időre, bár amit tudok az emberi test viselkedéséről és a zsírról, ez korántsem meglepő.

Amúgy én azt szoktam mondani, hogy azt még megértem, ha az ember szegényen rizst eszik, más dolgok mellett, én is azt tenném, ha nem jutna másra, az legalább nem glutén :P

A mindenféle adalékanyagos és többnyire túlárazott bolti vackokat viszont semmilyen anyagi lehetőség mellett nem értem meg...


A mozgást meg lehet oldani, ismerek olyat, aki elég rendesen tornázik, kisgyerekkel, várandósan... Mivel gyakorlati tapasztalatom nincs benne, plusz én nem mozgok annyit, nem osztom róla az észt, csak közöltem, többnyire meg lehet oldani, ha az ember igazán akarja.

2013. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!