Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor ha most valaki fogyni...

Akkor ha most valaki fogyni szeretne, diétázik, kevesebbet eszik és egészségesen akkor mellette fusson? Fogyás szempontjából mi a jó?

Figyelt kérdés

Én ugy tudom hogy nincs helyi zsirégetés de a futást mondják meg a biciklizést a legjobbnak. El is kezdtem.

Viszont az is igaz hogy a futástól feszes,izmosabb lábaink lesznek és a zsir lemegy róla? mert én inkább kisebb combokat szeretnék :) !!


2013. júl. 3. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A zsír lemegy a szálkásító táplálkozástól.


Egy tévénéző emberhez képest izmosabb lába lesz egy futónak (most feltételezve hogy nem takarja sok zsír, de takarhatja). De valóban szép lábakat az intenzív edzés, azaz a sprintelés és a nagy ellenállású erősítések (pl. guggolás, kitörés) segítenek elérni.


A szálkásító táplálkozáson sokat lehet vitázni. Nem biztos, hogy a kevesebb evés jobb. Hiszen tápanyag kell az izmaidnak is, miért ennél kevesebbet? Az inzulinszintedet tartsd alacsonyan ha fogyni akarsz (ne egyél cukrot, lisztet, tejet) de mennyiségre eleget egyél.


Hogy miket mondanak a biciklizésről és a futásról.. Nézd, a sporttudomány még a szakértők között is vitatott, különböző nézetek és irányzatok vannak..


Nőként ne kocogj, mert anatómiából következik hogy a függőleges rázkódás sz.ar hatással van a testedre. Tekerni tekerhetsz.

2013. júl. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. júl. 3. 09:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Orulunk, hogy itt vegre megkaptad a valaszodat ;)
2013. júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!